я Кукарача• 19 января в 13:19
Який у вас зволожуючий крем для рук і для обличчя?
Всім доброго дня, шановні!)
З цим шаленим опаленням помітила, що у мене дуже суха шкіра на руках стала. Та і не тільки на руках, а і на обличчі. Зволожувач повітря вмикаю, але щось якось не те. Воду пью як і потрібно)
Які можете порадити крем для шкіри рук та для обличчя?
Заздалегідь дякую!)
Най хоч раз• 19 января в 13:20
Для лица сейчас пользуюсь восстанавливающим липидный барьер is clinical proheal, для рук Neutrogena подходит мне лучше дорогих кремов, единственный что убирает холодовую аллергию
Зайканалужайке• 19 января в 13:21
Звичайний нівеа з медом для рук. Мені нормально з ним. Для лиця сесдерма, для тіла також сесдерма.
Советчица Года• 19 января в 13:41
Ответ дляПанна Кота
Для рук eucerin urea. Для обличчя багато всього
А яка шкіра у Вас? Що саме для обличчя?
Советчица Года• 19 января в 13:44
В мене один крем для всього і обличчя в тому числі,тому ,що не можу знайти нічого нормального. Шкіра жирна. Використовую дитячий Hipp взимку на вологу шкіру.
дякую аж підскакую• 19 января в 13:51
Для рук у меня в зимний период
EUCERIN UREAREPAIR PLUS
Avene Cold Cream
Еще подарили Mixa Hand Cream Shea Nourish, но это что-то слабенькое, от холодной сухости не помогает, но в принципе руки после него мягкие
EUCERIN UREAREPAIR PLUS
Avene Cold Cream
Морожена_курка• 19 января в 14:50
У кого чувствительная кожа лица к холоду и ветру, чем спасаетесь ?
Деловитая• 20 января в 01:29
Ответ дляНай хоч раз
Покажіть який конкретно, їх для рук багато в них…
Най хоч раз• 20 января в 01:42
Ответ дляДеловитая
Червона кришка
Деловитая• 20 января в 01:51
Ответ дляНай хоч раз
Червона кришка
Дякую🤗
Спробую, теж маю таку проблему з руками як Ви.