Зайченя• Изменено 19 января в 17:22
Грип B
Підкажіть, чи потрібно дітям приймати таміфлю при грипі? Ситуація така - в мене підтверджений тестом грип типу Б, терапевт виписала озельтамівір, стало легше на 3 добу. Температури високої і так не було, більше морозило і ламало м´язи, лише бронхіт зараз залишився. Сьогодні почали з´являтися симптоми у дитини 12 років. Педіатр каже, що таміфлю приймати лише у важкій формі та під наглядом в стаціонарі. Боюсь втратити час оці 1-2 доби, поки він ефективний. Чи права педіатр, чи варто звернутися до іншого лікаря?
Зайченя
• 19 января в 17:29
Ответ дляS-V-T
Дитині теж варто приймати озельтамівір
Дякую
. Завтра спробую ще проконсультуватися в лікаря з інфекційної лікарні, сподіваюся, ніч пройде з не дуже високою температурою
Гербарія сушу• 19 января в 17:31
Ответ дляЗайченя
Дякую
Педиатр у вас мягко говоря странная. Озельтамивир назначают в первые 48 часов. А осложнения развиваются с 4-5 дня. Она ж не гадалка на шаре чтоб предвидеть.
Зайченя
• 19 января в 17:34
Ответ дляГербарія сушу
Дякую, боюся теж ускладнень. Завтра зранку спробую зв´язатися з іншим лікарем. Якщо хтось ще поділиться досвідом того, чи не було побічних реакцій на озельтамівір в дітей, буду також вдячна. Бо особисто мене були деякі реакції в перший день прийому
Сиджу тихенько• 19 января в 17:44
Я з дитиною перенесли 2 роки тому грип б.
Нічого не приймали до 5- го дня, поки не зробили тест. ( Маю на увазі специфічні ліки. Лише нурофен від температури).Пройшло без ускладнення, але дуже важко.
Скажу так, як є можливість, я б брала ліки.
На 5-й день випила просте антивірусне, то стало краще .
Але після того як пройшли симптоми, ч ще тиждень не пускала до школи, бо дитина була дуже ослаблена.
Шмоточницаца• 19 января в 19:15
Ответ дляЗайченя
У сестри дитина півторарічна хворіла, давали таміфлю. ЙОго слід починати не пізніше ніж 48 год від початку симптомів.
Шмоточницаца• 19 января в 19:16
Ответ дляКидстаффовка
Вам би і так стало легше на 3й день
Не факт, я місяць не могла відійти. 10 днів лежала в ліжку, думала коньки відкину. Не могла не спати, не встати, боліло все - голова, руки, ноги, температура не збивалась. З тих пір роблю щеплення.
Зайченя
• 21 января в 08:39
Ответ дляШмоточницаца
Ми теж робили, цей рік пропустили, вічно то ангіна, то вітрянка(( дуже тепер картаю себе, що все-таки не знайшла можливість у здорові проміжки зробити((
Зайченя
• 21 января в 08:41
Ответ дляШмоточницаца
Дякую, вчора дзвонила до лікаря в інфекційну лікарню, в якого колись лікувалися, сказала обов´язково таміфлю чи сельтавір. Вчора почали прийом, поки не видно прям покращень, будемо дивитися. Якщо щось гірше, домовилися на госпіталізацію, сподіваюся, омине
волосатое стекло• 19 февраля в 13:32
Ответ дляЗайченя
Автор як справи ? Як далі все було ?
Зайченя
• 19 февраля в 16:40
Ответ дляволосатое стекло
Автор як справи ? Як далі все було ?
Пили всі сельтавір (я, чоловік і дитина), минуло без ускладнень у всіх. Полегшало десь після 3 таблетки, але перший день від сельтавіру тошнило мене і дитину
волосатое стекло• 19 февраля в 17:41
Ответ дляЗайченя
Це добре
Дякую