Куда_бежать• 19 января в 19:08
легкий кашель в дитини
місяць тому тільки виздоровіла від грипу а, хворіла 2 тижні.
потім 2 тижні канікул.
і знову хвора.
пару днів горло, потім все ок, сьогодні кашель. лікар сказав, що чує легкий чи то бронхіт хз, але кашель був вранці, зараз нема. темпи нема.
я одна виховую дитину. і ті всі рази просилась йти працювати з дому.
в лютому знов канікули.
може з таким можна? дитина енергійна, не має темпи, горло не болить. тільки іноді є кашель.
бо я просто вже всьо. я вже не можу більше. вона постійно в мене на голові і не злазить. я не можу працювати і взагалі жити
потім 2 тижні канікул.
і знову хвора.
в лютому знов канікули.
Куда_бежать
• 19 января в 20:08
Ответ дляЯк ухурделю
Може соплі повзуть горлом
такий трохи неприємний кашель..схоже на бронхіт
але щоб без температури. і на 3й день після віруса - дивно