Мій не такий• 19 января в 19:44
Яку роботу шукати у Франції?
Я не знаю, яку вже роботу шукати. В Україні викладала французьку, у Франції живу в маленькому містечку в Альпах, тут майже немає іноземців, тому моє викладання нікому не потрібно. Раніше, коли тільки приїхали сюди, у мене було декілька годин в коледжі, але зараз немає необхідності в моїх послугах. Потім працювала вихователем (surveillante) в коледжі, але цілу ставку не дають. А нас п´ятеро (я, мої батьки і двоє дітей), на ту зарплату (75% від мінімальної ставки) нам не вижити. Пробувала все, супермаркет, прибирання, навіть офісну роботу, але постійної в офісі тут немає. Розглядаю вже будь-які варіанти. Допомогу від Ofii вже давно не отримую, бо працюю. Що порадити? Як бути далі?
Organic• 19 января в 19:52
Реагируете абсолютно на все объявления от работодателей, центра занятости, рассылайте свое CV
Єдина Країна• 19 января в 19:54
А когда вы везли во Францию двух детей и родителей, то расчет был на то, что вы сразу войдете в совет директоров галери лафаейт? Только потому, что у вас в2 язык?
Мій не такий
• 19 января в 19:55
Ответ дляВподобайден
Вы одна из всех работаете?
Да, родители уже в возрасте
Мій не такий
• 19 января в 19:56
Ответ дляЄдина Країна
Я имею в виду по всей Франции
Мій не такий
• 19 января в 19:57
Ответ длядамаБезСобачки
Думаєте на укр форумі вам допоможуть знайти роботу у Франції?
Я не здесь ищу работу. Хочу совета, может, где-то лучше с работой. И в какой отрасли искать.
Мій не такий
• 19 января в 19:59
Ответ дляМатраскин Брат
Прибирання, маркет, готель
Готель - в нас лише сезонна робота
Мій не такий
• 19 января в 20:00
Ответ дляOrganic
Автор, не проще ли в фб в группах поспрашивать?
Я не состою в них. Но спасибо за совет! Попробую поискать
Мій не такий
• 19 января в 20:00
Ответ дляOrganic
Спасибо!
Баррикадница• 19 января в 20:17
Ответ дляМій не такий
Да, родители уже в возрасте
А родителям что то платят?
тяжкаялюдина• 19 января в 20:21
Ответ дляМій не такий
Оформляйте типа чп, доход на карту франции и преподавайте онлайн французский
ГоловнаЯ• 19 января в 20:22
Мониторить французские группы и искать предложения с проживанием.
В сентябре девочка куда-то под Шамбери переехала на фабрику по производству бадов: работодатель сразу помог с квартирой.
Возле меня Макдональдс предлагал вакансии и помощь с жильем.
С французским вы уже должны иметь не один десяток знакомств; а если вы давно во Франции, то уже должны были заметить, что здесь ’устроиться на работу по знакомству’ ещё более оазвито, чем в Украине.
Не по теме: кто-то без языка и опыта устраивается бухгалтером, а кто-то с языком не может ничего найти. Увы, страна везения
Да, родителей подавайте на Азиль: €1500 на двоих будут получать
ГоловнаЯ• 19 января в 20:24
А как вы ищите работу?
Ваше резюме есть в Франс Травай?
Интеримы?
Напрямую по всем предприятиям?
Ярмарки вакансий?
Ваше резюме есть в Франс Травай?
Интеримы?
Напрямую по всем предприятиям?
Ярмарки вакансий?
Гуру троллинга• 19 января в 21:21
Якщо ви дійсно з небезпечного регіону-повертайтесь в Україну, на таку толпу будуть нормальні виплати ВПО. Якщо з безпечного-на фіга виїздили?
АБВГДейка• 19 января в 21:26
Ответ дляГуру троллинга
Нафіга жити у війні, якщо можна жити без неї?
Гуру троллинга• 19 января в 21:29
Ответ дляАБВГДейка
Нафіга виживати, голодувати у Франції, якщо можна спокійно жити в Україні в безпечному регіоні? Я з Тернопільщини, тут люди не знають, що таке війна.
АБВГДейка• 19 января в 21:31
Ответ дляГуру троллинга
Можна спокійно жити у Франції, просто змінити місто. Всюди знають і розуміють , що таке війна, якщо в людини є хоча б якась базова освіта.
ГоловнаЯ• 19 января в 21:34
Ответ дляГуру троллинга
Как у вас с работой?
Гуру троллинга• 19 января в 21:34
Ответ дляГоловнаЯ
Как у вас с работой?
У мене з роботою добре. Працюю за своєю спеціальністю, як і до війни, не мию чужі унітази і чужі жопи.
Natal_ka91• 19 января в 21:37
Шукати роботу у більшому місті, якщо є можливість батькам з дітьми побути в ті дні. Шукати можливість всім переїхати у більше місто. Або задуматись над зміною країни по типу Німеччини. Також шукайте групи в ТГ і фб, щоб знайти як варіанти роботи, так і щоб перевірити чи використали всі можливості допомоги від держави
+ задумайтесь над онлайн-роботою, жінка мого брата, який проживає щоправда, у пригороді Парижу, викладає французьку онлайн і оффлайн
ГоловнаЯ• 19 января в 22:47
Ответ дляГуру троллинга
’у вас’ на Тернопільщині
Дурочку так у вас получилось сыграть, не очень
Гуру троллинга• 19 января в 22:52
Ответ дляГоловнаЯ
’у вас’ на Тернопільщині
Яке питання-така відповідь.
На Тернопільщині з роботою стало набагато краще. Відкрили безліч релокованих малих підприємств, на які працевлаштовують в першу чергу впо
ДолькиКабана• 05 февраля в 12:52
Ответ дляГуру троллинга
Зате добре знають, за скільки можна квартиру здать.