Столічна штучка• 20 января в 04:52
Проснулась від високого серцебиття...
Ввечері дуже добряче перенервувалась,хвилин 15 тому проснулась від високого серцебиття,хоча випила на ніч 2 валеріанки болгарських.Що ще можна взяти з ліків щоб заспокоїтись,бо зі страху ще більший пульс....тепер страшно стало щоб не було серцевого нападу.....Підкажіть будь ласка що можна ще з ліків випити?Дякую
Тень льва• 20 января в 06:50
Анаприлин как скорая помощь, но он снижает давление, осторожно. Мяту выпейте. Конкор снижает пульс, но он медленно действует, его пьют регулярно при постоянной тахикардии.
Корвалдин, копвалмент