Фляшка на трьох• 06 марта в 23:44
Видаляти волосини жіночих вусиків пінцетом?
Жіночки старшого віку, як ви справляєтесь з проблемою більшого росту і пігментації вусиків? Раніше були ледь помітні волосини, а в клімактеричний період вуса стали більше рости і чорніші. Ось повищипувала пінцетом для брів самі помітні, навіть не боляче. А тепер думаю, чи варто було, чи не почнуть вуса рости більше? Може у кого є досвід епіляції в цій зоні, яким способом робити безпечніше і ефективніше?
Медсестричка• 07 марта в 01:12
Ответ дляЗасомневаю
Это красиво? Или женщины должны превратиться в Кончит?
С чего вы взяли, что это красиво?
Засомневаю• 07 марта в 01:13
Ответ дляМедсестричка
С чего вы взяли, что это красиво?
А к чему фото?
Засомневаю• 07 марта в 01:50
Ответ дляМедсестричка
Удалено администрацией...
Мочалкин блюз• 07 марта в 02:25
Ответ дляБабка-ежика
Девочки, а в носу чем не больно удалять?
Спеціальний трімер є для носа і вух (я у брата віджала, в носі ним стрижу - секунда і чудово). Це трімер, він не видирає, а зістригає. Їх і на Тему повно, і де хочеш
Мочалкин блюз• 07 марта в 02:30
Ответ дляТумба-юмба
Покажите, что это.
Воскові смужки, мабуть. Принаймні я ними видаляю, в Єві продаються (смужки для видалення волосся на обличчі). Прикладаю смужку до батареї, щоб нагрілась, розкриваю - їх виходить дві. Одну ліплю з одного боку, іншу - з іншого боку губи. Трохи навскоси, не рівно, а до кутиків губ. Тоді різко відриваю і готово. По одному разу з кожної сторони, не треба ліпити ще раз, бо буде червона шкіра, а по одному - ні. Залишки воску найкраще знімаються серветкою з олією
Кундалина• 07 марта в 02:58
Раньше делала лазером, сначала часто, потом перешла на раз в пол года. Перестала, так как полезла пигментация над губой, прям по краю, вроде как карандашом неровно подвела, связываю с лазером(
Сейчас волос совсем немного, сжигаю спичками или зажигалкой
Первый раз ресницы подпалила правда, но потом приловчилась)
После воска/крема/сахара раздражение, пинцетом больно и растут жесткие, нашла для себя оптимальный вариант)
Пиу!Пиу!• 07 марта в 03:42
Вищіпую пінцетом. 5 волосин, все одно проростають. Але це не прям хащі, тому мене пінцет цілком влаштовує.
Файна пані• 07 марта в 09:39
Ответ дляМая твая не панимать
Звичайною ниткою, пінцетом ні, ростуть товсті.
А чим відрізняється видалення ниткою від пінцета? Прямо магія а не пінцет, всі його бояться
Мая твая не панимать• 07 марта в 09:44
Ответ дляФайна пані
Бо перевірено на практиці.
Файна пані• 07 марта в 09:47
Ответ дляМая твая не панимать
Бо перевірено на практиці.
Ви розумієте, що видаляєте волосину з цибулиною обома методами?так само як епілятором видаляти чи воском. Це все те сае. Вони однакові по дії, інакше вас треба в книгу рекордів Гінеса занести
Я таке знаю• 07 марта в 09:58
Ответ дляБудьте так ласкаві
Лазером, раз у пів року.
Не боляче, не дорого.
А нет раздражения? Или еще что-то из неприятностей? Пигментации? Я вот лицо лазером боюсь трогать.
Зубачистка• 07 марта в 11:48
Ответ дляБіток чи ефір?
Да, это беда(
У дочки с гормонами проблемы, растёт волос по мужскому типу. Усики, с одной стороны родинка, и там прям сильно видно. Возле пупка длинные черные. Ноги тоже сильно.
В моєї така ж біда((
Ще на шиї не жорсткі, а м´які волосинки, але їх багато. І на скронях (як тут кажуть- бакенбарди).
От думаю, чим краще їх прибирати.
Проти вусиків та бороди зараз користуємося фотоепілятором. Але результат малопомітний((
От думаю, чим краще їх прибирати.
Фляшка на трьох
• 07 марта в 23:06
Дякую всім за відповіді. Цікавий спосіб був наведений - вогнем, я думала про такий експеримент-) на руках від газової плити часто обпалюються і не боляче. Відкидала, а це бачу, що все ж так роблять.
Про лазер читала - багато поганих відгуків, електроепіляція - може бути, але треба знайти де. Віск - можливо, але боюся болю, коли всі одразу зривать. Бритва - ну ні..Поки пінцет-) Було цікаво почитати про ваш досвід і про вашу думку🙌
Будьте так ласкаві• 07 марта в 23:24
Ответ дляЯ таке знаю
Нічого, вже 1,5 роки видаляю так. Трохи неприємно, але воском однозначно болюче буде.