Видна міленіалка• 20 января 2025
Если сотрудника забрали воевать, должно ли предприятие взять временного чел-ка?
Ну вот на декретную ставку берут нового человека, предупреждая, что ставка временная. Декретнице зп предприятие не платит. Просто сохраняет за ней место. А воюющему сотруднику его предприятие платит или нет и он получает только из военного фонда зп за воевание?
Речь о государственном предприятии с белыми з.п.
Пишу, не читаю• 20 января 2025
так само як і з декретом: звільнити не можуть, але зарплату не платять. Принаймі у мого чоловіка так.
Свисток ля-минор• 20 января 2025
На місце можуть взяти людину. Але за мобілізованим зберігається місце роботи, т е якщо він вертається то тимчасового співробітника звільняють.
Платить мобілізованому тільки держава. Середній заробіток не зберігається.
АфродитаПетровна• 20 января 2025
У нас взяли на місце двох із трьох мобілізованих людей, на одному місці не брали, дівчата розділили між собою роботу, поки справляються. Стосовно оплати, в нас директор неофіційно платить щось, але офіційно зарплати не нараховується.
Видна міленіалка
• 20 января 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
Дякую.Тобто його зп залишається на пыдприємстві.
Видна міленіалка
• 20 января 2025
Ответ дляПишу, не читаю
Видна міленіалка
• 20 января 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
Дівчата, які розділили, отримують його ставку?
Пишу, не читаю• 20 января 2025
Ответ дляВидна міленіалка
Ну мабуть, я не знаю як це працює. Але скоріш за все так, ставка, зарплата залишаються, тому можуть взяти в штат когось іншого
Тушьмушьнюшь• 20 января 2025
Ответ дляВидна міленіалка
???
Мишка-шалунишка• 20 января 2025
До 2022 року виплачували зп і на підприєвстві і в зсу, потім це прибрали. Мають просто зберігать місце. Хоча в нас кажуть, що позвільняли, знайшли лазєйки. Хоча зп біла і все згідно кзоту оформлено.
Лагшмивара• 20 января 2025
Ответ дляВидна міленіалка
Якщо наказом на людину поклали обов´язки, то так. Але тільки одна людина півставки отримувати може і то, якщо вона не посадова особа держслужби чи омс
СирОжино пирОжино• 20 января 2025
Ответ дляВидна міленіалка
Комусь
Санта Барбара• 20 января 2025
Ответ дляВидна міленіалка
Вы кем там работаете, бух или кадровик?
Ні за холодну воду• 20 января 2025
Ответ дляМой завтрак
У нас оставили раз в квартал пол ставки выплату
Мобілізованому? На державному підприємстві?
Мой завтрак• 20 января 2025
Ответ дляНі за холодну воду
Так. Бюджетне
ЦібаФу• 20 января 2025
Ответ дляВидна міленіалка
По желанию руководителя предприятия. В случае с госбюджетом, думаю такой возможности не будет
ЦібаФу• 20 января 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
Можно и официально платить
АфродитаПетровна• 20 января 2025
Ответ дляВидна міленіалка
Отримують, якісь доплати, з цього приводу, не знаю, бо не мій відділ. Собі у відділ брали співробітника, він на ставці мобілізованого.
АфродитаПетровна• 20 января 2025
Ответ дляЦібаФу
Можно и официально платить
Можливо, я не бухгалтер та не кадровик. А як офіційно, якщо вже взяли людину?
Кицюююня• 20 января 2025
Ответ дляВидна міленіалка
Он будет получать зп, где будет служить.
Вы хотите и там и там корову доить, так не получится
Вилосипедниця• 20 января 2025
Ответ дляВидна міленіалка
а должны ему отдавать?
Вилосипедниця• 20 января 2025
Ответ дляВидна міленіалка
вы такая интересная женщина. ну а где ж ее должны оставить? ваш муж в ЗСУ, получает там зп. то при чем тут его работа? идите сами работать.
ЦібаФу• 20 января 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
Закон не запрещает начислять средний заработок, внутренним приказом оформляется
Мира всем• 20 января 2025
Ответ дляЦібаФу
В нам саме так. Мобілізовані отримають середню по підприємству з/п. На їх місця десь взяли, а десь і ні. В залежності від потреби.