Ворожу на каві• 16 января в 20:58
ФОП 3 група, як сплачувати військовий збір, якщо
не ведеться діяльність? Адже сума збору -це відсоток від доходу ..
Кредитная• 16 января в 21:01
Ніяк. Не ведете діяльність - не має доходу і нічого не платите, крім ЕСВ
Электричка• 16 января в 21:02
Не платити. Сплачувати лише ЄСВ
Але, це я так думаю, я не бухгалтер, але я ФОП 3 групи
Ворожу на каві
• 16 января в 21:02
Ответ дляКредитная
Десь наче бачила інфу, що ВЗ платиться обов´язково...
Электричка• 16 января в 21:03
Скажіть, податок на 3 групі платити вже в квітні? Поки нічого не потрібно?
Кредитная• 16 января в 21:04
Ответ дляВорожу на каві
У 1 і 2 гр так, обовʼязково, бо він сталий 10% від мін зп. У 3 гр ВЗ залежить від доходу, тому - не має доходу, не має ВЗ
Ворожу на каві
• 16 января в 21:06
Ответ дляКредитная
Дякую
Чудовий каламбур• 16 января в 21:07
Ответ дляВорожу на каві
ЄСВ обов´язково,якщо нема пільги. Щоб взагалі нічого не платити без здійснення діяльності, треба бути на загальній системі
Ворожу на каві
• 16 января в 21:19
Ответ дляЧудовий каламбур
Дякую