Губи до вух• 20 января в 08:40
Temu чи можуть міняти опис після замовлення
Замовляла картинку для викладення "діамантами", а отримала просто малюнок на полотні. Але при замовленні точно була інформація не та. Чи можуть вони її змінювати? І якщо так, то як це відслідкувати?
Ні за холодну воду• 20 января в 08:43
В мене за рік замовлень такого ще ні разу не було. Все чітко. Але подрузі прийшов пилосмок для авто, каже що його не замовляла, але в оголошенні вся інформація про її товар видалена і додана про пилосмок
Lydmila408• 20 января в 08:44
Такая агрессивная реклама у них.
Не покупала там ничего и не собираюсь..но их реклама задолбала..
Губи до вух
• 20 января в 08:58
Ответ дляНі за холодну воду
І в мене така історія(
Намакушка• 20 января в 09:08
Все китайские компании периодически путают товары. Правда Али еще не додумался менять информацию в заказе, и спор открыть можно. Мне присылали ’товар не соответствующий описанию’ открывала спор, деньги вернули.
Губи до вух
• 20 января в 09:18
Ответ дляНамакушка
Тут також готові повернути. Але ж сама суть. Хотілося би перевірити, що саме було замовлено