Леннон_Жив!• 20 января в 12:50
Здаю приміщення в оренду- хоче магаз квітів, а поруч є ще одні квіти
Новий магазин сказав що ті квіти їм не конкуренти
Мені в принципі всерівно аби гроші платили. Чи все-таки треба бути добропорядним по відношенню до сусідніх приміщень?
Чи все-таки треба думати про свою сім’ю а не про якогось там бізнес?
Перемелица• 20 января в 12:52
Завжди є вірогідність, що у того магазину прибацаний власник, який може спалити вам приміщення.
Альфасамка• 20 января в 12:53
в мене в будинку 2 аптеки. Одна на іншій з двох сторін
вони таки шось знають.
Леннон_Жив!
• 20 января в 12:54
Ответ дляПеремелица
В смислі спалити???
Як там можна шось спалити
мегамоСГ• 20 января в 12:55
ви звичайно будьте добропорядною, але якщо ви здасте своє приміщення під квіткову крамницю - це не має жодного відношення до добропорядності
Цвіпканя• 20 января в 12:56
Вы какое отношение имеете к бизнесу арендатора? Или подписывали что-то насчет конкуренции в этом здании?
Вы кстати можете хорошо эту услугу продать действующему цветочному магазину. Как ‘эксклюзив’ аренды (если весь комплекс ваш). Например +20% к аренде и вы гарантируете что больше таких бизнесов в вашем здании не будет.
Леннон_Жив!
• 20 января в 12:57
Ответ дляЦвіпканя
Ні взагалі ніякого відношення до сусіднього приміщення до сусіднього магазину квітів і ніяких договорів я не підписувала про те щоб тут не здавати квітникам
Просто я знаю ту людину все і вона мене знає, Просто як сусіди
Chaterbox• 20 января в 12:58
Какой бред здесь только не прочитаешь...
А на базаре те, кто мясом торгуют - тоже не должны в одном помещении стоять?
Цвіпканя• 20 января в 12:59
Ответ дляЛеннон_Жив!
Та я отредактировала пост, дописала ниже вам идею.
Знаете- и что? Это накладывает на вас какие-то обязательства?
Леннон_Жив!
• 20 января в 13:01
Ответ дляЦвіпканя
Не накладає , я просто переживаю що про мене інші можуть подумати
І совість підгризає
Джем Шакіри• 20 января в 13:02
Ответ дляПеремелица
О то у вас таракани
Леннон_Жив!
• 20 января в 13:02
Ответ дляChaterbox
Це дуже круто що ми написали
Мені тепер стало легше😀
Мать драконов• 20 января в 13:08
Ответ дляДжем Шакіри
О то у вас таракани
це нормально і реакція нормальна.
дивують які пишуть. а чо такого.
Українська Мрія• 20 января в 13:10
Ответ дляЛеннон_Жив!
І совість підгризає
Откуда у вас деньги купить помещение под аренду очутились? Вы ж не могли их зарабатывать
Скользкая• 20 января в 13:12
Вы прикалываетесь? Вы сдаете помещение, что там будут делать вообще не ваше дело, лишь бы все было цело, ничего не испортили.
Леннон_Жив!
• 20 января в 13:12
Ответ дляУкраїнська Мрія
Звичайно не могла
Я ж з помилками пишу
Леннон_Жив!
• 20 января в 13:13
Ответ дляУкраїнська Мрія
Я просто людина дуже переживальна(((
Але це не заважає мені заробляти гроші
Просто блін занадто хвилююся за інших( гіперопіка якась
Щоб всім добре було
Але це не заважає мені заробляти гроші
Щоб всім добре було
СкумбріяП8• 20 января в 13:17
Ответ дляЛеннон_Жив!
Це дуже круто що ми написали
Мені тепер стало легше😀
В одном доме бывает по три аптеки и не парятся
Бронетапці• 20 января в 13:19
У меня в городе есть места где рядом 3-4 цветочные магазины и ларьки. Есть дом в котором 6 аптек. И никто никого не спалил.
Перемелица• 20 января в 13:20
Ответ дляДжем Шакіри
О то у вас таракани
Звісно таракани, хіба ж таке було, щоб щось колись горіло.
Перемелица• 20 января в 13:21
Ответ дляЛеннон_Жив!
В смислі спалити???
Як там можна шось спалити
Дійсно, як можна щось спалити в приміщенні, де купа пластику ))) біть такого нє могьот!!!
Леннон_Жив!
• 20 января в 13:22
Ответ дляПеремелица
Не буду з вами сперечатись
Джем Шакіри• 20 января в 13:22
Ответ дляПеремелица
Ви в якомусь негритянському кварталі живите? Тоді так, тут я не досвідчена.
Перемелица• 20 января в 13:23
Ответ дляДжем Шакіри
А ви расистка? Ну вам видніше, що там в негритянських кварталах робиться, а пишете що недосвідчена)))
Джем Шакіри• 20 января в 13:23
Ответ дляБронетапці
Бути такого не може! Тільки анонім Перемелица все бачить і знає.
Джем Шакіри• 20 января в 13:25
Ответ дляПеремелица
О, уже і расисткою обізвали. Не забудьте виплеснути кислоти в....екран
Балаболка• 20 января в 13:28
Ответ дляChaterbox
Так же как и 3 лаборатории рядом, 3 аптеки и Варус с АТБ ))))
Chaterbox• 20 января в 13:29
Ответ дляБалаболка
И в тц стопяцот отделов со шмотками разных тм
Пластилин_Колец• 20 января в 13:39
В нас в одному районі, де скупчення магазинів, два квітеових прямо один навпроти одного, через дорогу. Працюють вже багато років.