бЭйбА• 20 января 2025

Чи можна вважати таку фразу від чоловіка компліментом? Чи це хамство?

написав « хочу тебе відпердячити»
Робот Вертер• 20 января 2025
Ответ длябЭйбА
Раніше здавався таким. Подобався всім дівчатам. Щоб ви розуміли червоний диплом рахуйте
купив!
Алина-1240• 20 января 2025
Ответ длябЭйбА
Просто нам по 22 роки, вчимось на юрфаці. Ніби пристойні люди всі
Ще й майбутні магістри
Дурачок значит просто)
Запароленое одеяло• 20 января 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Залежить від контексту
В якому контексті це буде нормально?
40каградусная• 20 января 2025
скажите ему в качестве комплимента ’хочу тебя отстрапонить!’
Мальчун-задирун• 20 января 2025
манера спілкування
Мальдивирую• 20 января 2025
Ответ дляНе боюся осуду
сьогодні відпердячу чоловіка
А що то хоть значить?
Не боюся осуду• 20 января 2025
Ответ дляМальдивирую
А що то хоть значить?
іншими грубими словами кажучи -трахнути
Голубка миру• 20 января 2025
Ответ длябЭйбА
Це комплімент тільки в тому випадку, якщо в нього ще не було жодної дівчини, жодного сексу. І це він з переляку перед гарною дівчиною намагався бути брутальним, щоб дівчина чогось не запідозрила що він не займаний.
буреЛОМКА• 20 января 2025
Шалун
Я тут Живу• 20 января 2025
конечно! это высшая степень признания! Отношение как к королеве)