Усміхайлик• 20 января в 15:52

Подруга знову стала випивати

Декілька років тому (7 років) я підняла галас серед родичів, визвала фахівця щоб прокапав, згодом вона закодувалася, народила другу дитину. Зараз пона за кордоном, все у неї там гарно, більш ніж - будинок, діти влаштовані (одна з них - моя хресниця), робота за фахом, гарні люди поряд. І от, стала вона пити знову, поводити себе так, як і тоді( А я почала знову перетворюватися на переслідувача... Мене ця роль засмучує. Заблокувати її, щоб не травити душу собі? Як думаєте?
Бабка_в_кедах• 20 января в 16:19
Ответ дляУсміхайлик
це не моя тема
ну да, ну да
автор Усміхайлик • 20 января в 16:19
Ответ дляБабка_в_кедах
Ото вам жизнь подруг покоя не даёт
займитесь наконец своей жизнью, подрабатывайте лучше, чем хрень всякую писать
ви не добра людина, подумайте - які причини у вас на це?
Бабка_в_кедах• 20 января в 16:20
Ответ дляУсміхайлик
а вы глупая, подумайте, какие причины?
автор Усміхайлик • 20 января в 16:21
Ответ дляБабка_в_кедах
а вы глупая, подумайте, какие причины?
і хочете образити інших, шо у вас так болить?
Впораюсь зі всим• 20 января в 16:22
У вас тут все добре? Рятувати більше нікого?
автор Усміхайлик • 20 января в 16:25
Ответ дляВпораюсь зі всим
ні, норм, бійки нема
Іллюха Перчик• 20 января в 16:27
Нехай починає ходити до баптистів або пятидесятників на зібрання.Там працюють з нарко та алко залежними людьми.
Впораюсь зі всим• 20 января в 16:30
Ответ дляУсміхайлик
ні, норм, бійки нема
Ви в якій країні?
Помидорина• 20 января в 16:30
Ответ дляУсміхайлик
так! хочу перестати, як не вступати в цю гру? перервати спілкування?
А что ее дети, муж? Вы с ними говорили?
автор Усміхайлик • 20 января в 16:31
Ответ дляІллюха Перчик
та хз чи є там вони, в якусь церкву ходять, але щоб працювати над проблемою треба признати її
автор Усміхайлик • 20 января в 16:31
Ответ дляВпораюсь зі всим
Ви в якій країні?
я в Україні
автор Усміхайлик • 20 января в 16:32
Ответ дляПомидорина
А что ее дети, муж? Вы с ними говорили?
муж в Україні, я з ним не спілкуюся, діти - ну як з ними говорити, наприклад із підлітком, що їй сказати? я не знаю
Помидорина• 20 января в 16:34
Ответ дляУсміхайлик
Скажите подруге, что если будет пить, вы не сможете с ней общаться, а вообще то, на расстоянии вы и не сможете ничем ей помочь, даже если б и хотели
автор Усміхайлик • 20 января в 16:35
Ответ дляПомидорина
так, мабуть і не зможу, це технічно неможливо, там на місці потрібна людина.
автор Усміхайлик • 20 января в 16:36
Ответ дляПомидорина
але є брат, він минулий раз прям дослухався до мене - організував лікування, дав грошей, приїхав, підтримав
Помидорина• 20 января в 16:37
Ответ дляУсміхайлик
От с ним и говорите
Впораюсь зі всим• 20 января в 16:37
Ответ дляУсміхайлик
я в Україні
Ви щаслива людина, бо навколо вас все спокійно і у всіх все гаразд. Подрузі пощастило. Мої друзі не бачать як мені складно і лише ’ти можеш’. А я вже на межі. У вашої подруги все добре, вона виїхала , налагодила життя. Далі її вибір, бо фізично здорова
автор Усміхайлик • 20 января в 16:38
Ответ дляВпораюсь зі всим
ой, мені гріх жалітися. вам бажаю, щоб все налагодилося!
автор Усміхайлик • 20 января в 16:39
Ответ дляПомидорина
От с ним и говорите
мабуть прийдеться
Подвійна веселка• 20 января в 17:20
Ответ дляУсміхайлик
я просто не хочу вступати в це знов( і совість муче - що бачу і не роблю
Це не ваша відповідальність. Є сили і бажання цим займатися - ок, нема - ніхто не в праві вас осуджувати, і ви почуттям провини не мучтеся, в маєте за свій ресурс дбати в першу чергу.
автор Усміхайлик • 21 января в 08:08
Ответ дляПодвійна веселка
сама себе засуджую, от проблема