Галябалована• 11 января в 20:23
Відчуваю провину перед подругою, не можу дивитись їй в очі. Складна ситуація.
Вже три роки я працюю в одній компанії. Тут же я і познайомилась зі своєю подругою, прийшли працювати в один день.
І вона, і я були без пари, коли прийшов до нас працювати мій теперішній наречений, причому у її відділ.
Вона одразу почала мені про нього розповідати, який він неземний і неймовірний, я мовчки слухала. Сказала, так, симпатичний, але я особливо уваги на нього не звертала. Мені тоді інший подобався.
Вона ж включила повну бойову атаку - короткі спідниці, макіяж, спроби зав´язати розмову з ним.
Я сиділа з ними, взагалі не старалась сподобатись. І тут через місяць постійно спілкування у спільній компанії він мені сказав, що я йому подобаюсь. На моє питання "а як же Олеся?", сказав, що бачить в ній лише колегу і все.
Ну я подумала, подумала, та і погодилась з ним зустрічатись. Потім закохалась по вуха, але мова не про те.
З тих пір, як вона дізналась про наші стосунки, ставлення до мене дуже змінилось - вона постійно при ньому намагалась виставити мене поганою, прямо казала, що я його недостойна, і він заслуговує лише її, бо у неї краща фігура, характер.
І найцікавіше те, що я повністю з нею згідна. Вона правда краще за мене по всім параметрам.
Я відчуваю себе винною. Ніби я забрала чуже. І йому з нею буде правда краще. Не можу позбутись цього відчуття, хоч що не роби.
Як вчинити з нею? Я вибачалась, але ж я не винна, що ну не подобалась вона йому, хоч що зроби. Які мої дії далі? Як позбутись цього відчуття?
Мелочунь• 11 января в 20:25
разорвать все отношения с ’подругой’ и строить спокойно свою личную жизнь
Кудрі кручу сама• 11 января в 20:25
Как это не виноваты?
Вы же сначала встречаться стали, а потом влюбились.
Зачем встречались , если ещё не любили?
Коленная ложечка• 11 января в 20:25
Ніяк, забийте, близько спілкуватися у вас все-рівно не вийде, чи ви хочете поруч з родиною дівчину, якій подобається ваш чоловік?
Галябалована
• 11 января в 20:26
Ответ дляКоленная ложечка
вона сама продовжує до нього лізти, не дивлячись на те, що я поруч.
Мій ігнорить, мені неприємно, але їй нічого не кажу
дамаБезСобачки• 11 января в 20:26
А чего вы решили, что вы ей чтото должны? Она ваша коллега, не сестра и не жена.
А если по карьере ее обойдете, скажем, станете ее начальницей - тоже приуноете?
Прекратите это ребячество.
Мелочунь• 11 января в 20:26
Ответ дляГалябалована
нафига вы с ней до сих пор общаетесь?
Коленная ложечка• 11 января в 20:27
Ответ дляГалябалована
Тим паче, навіщо вона вам треба. Ще й вибачатися.
Галябалована
• 11 января в 20:27
Ответ дляМелочунь
нафига вы с ней до сих пор общаетесь?
ми з нею працюємо досі разом.
вони в одному відділі. коли вона підходить по роботі, не буду ж я кидатись і питати чого прийшла
АгатаХристя• 11 января в 20:27
Ніколи не заводжу дружбу і стосунки на роботі. Гибле діло.
Подругу послать
Кудрі кручу сама• 11 января в 20:27
Ответ дляКоленная ложечка
А может им тройничное нетфликсовский замутить?
Мелочунь• 11 января в 20:28
Ответ дляГалябалована
ми з нею працюємо досі разом.
сведите общение до минимума, игнорьте, извиняться перед ней это вообще дичь какая-то
Аноним_Русалка• 11 января в 20:29
Ну то есть ей норм вас обсерать в его глазах, а вам неловко???
И вы ее подругой называете еще?
Вам бы к психологу, за самооценкой пару раз сходить, не будуте больше дурными вопросами задаваться
И вы ее подругой называете еще?
Аноним_Русалка• 11 января в 20:31
А, чуже
Он ей не был мужем, у них не было отношений. Он ей никто, она просто как то чудно его себе присвоила.
Галябалована
• 11 января в 20:31
Ответ дляАноним_Русалка
А, чуже
але ж з самого початку він їй подобався
а тут я влізла. хоча чесне слово, я нічого не робила щоб йому сподобатись.
лише коли він почав залицятись, я, звісно, показувала інтерес
Elena_Kiev_Solomenskiy• 11 января в 20:32
он выбрал вас, а потом вы его. тут все честно. теперь дружите только с мужчиной.
Аноним_Русалка• 11 января в 20:34
Ответ дляГалябалована
але ж з самого початку він їй подобався
Для успокоения своей совести и нежного организма можете извиниться перед ней за эту ситуацию и сказать что так вышло. Но вот увидите, ей будет пофик, а почему?
Она говно человек и вам не подруга
Автор, нормальные люди так не поступают, они отходят в сторону и дистанциируются, без этого всего говна
Она говно человек и вам не подруга
Поліцейський патруль• 11 января в 20:35
Ответ дляГалябалована
але ж з самого початку він їй подобався
Так он вам не нравился
Какой интерес?
Потребую апгрейду• 11 января в 20:35
Бред какой.
Прекращайте общение с этой ’подругой’
Она невменяемая, не понимает, что может просто не нравиться кому-то, ее не хотят, а она закатывает истерики.
Ничем она не лучше.
Как раз логично, что таких женщин не любят
Прекращайте общение с этой ’подругой’
Ничем она не лучше.
Галябалована
• 11 января в 20:35
Ответ дляПоліцейський патруль
Так он вам не нравился
Какой интерес?
та чого ви причепились до мене
я його люблю, ми з ним щасливі.
що ви ще хочете?
я це написала, щоб пояснити, що не я за ним почала бігати, він мені рівний був абсолютно
я його люблю, ми з ним щасливі.
що ви ще хочете?
Поліцейський патруль• 11 января в 20:35
Ответ дляАноним_Русалка
Она говно человек и вам не подруга
Нормальные люди и не начинают встречаться с теми, кто не зацепил
Без Баяна• 11 января в 20:37
Эти романы на работе потом боком могут вылезти, и вы с подругой там местами можете поменяться. Но если решили романить, то бабу послать да и все ) Она бы точно так же сделала.
Галябалована
• 11 января в 20:38
Ответ дляБез Баяна
ну поміняємось то і поміняємось
зате я не буду відчувати себе крадійкою
Помилуйте мадам• 11 января в 20:38
У меня было похожее но хуже , у них там что-то было уже
Через лет 10 я извинилась в месенжере когда нашла ее случайно на фейсбук
Я замужем за ним была и дети
ПробілНеПрацює• 11 января в 20:38
Ответ дляПоліцейський патруль
Так он вам не нравился
Какой интерес?
людина спочатку може бути просто цікавою в плані спілкування, симпатія виникає в процесі спілкування. яккщо пазлики складаються, виникають почуття. Для Вас це новина?
Поліцейський патруль• 11 января в 20:38
Ответ дляГалябалована
та чого ви причепились до мене
я його люблю, ми з ним щасливі.
що ви ще хочете?
я його люблю, ми з ним щасливі.
що ви ще хочете?
Ну правильно
Подруге нравится мужчина
Вы побежали к нему на свидание, без интереса
Подруга плохая, нипаняла
Подруге нравится мужчина
Подруга плохая, нипаняла
Ненька наша• 11 января в 20:38
В свій час я так познайомилась зі своїм майбутнім чоловіком. Була разом з подругою. Він їй дуже сподобався. Я зовсім на його не звернула увагу. Більш зацікавив його друг.
Але він почав добиватися саме мене. Я перший час йому казала, щоб запрошував мою подругу, а не мене. Але він був наполегливим.
Почала з ним зустрічатися. Подруга вирішила, що я відібрала його в неї. Чим здивувала хлопця. Він думав, що це він вибирає.
Пройшло вже багато років. З подругою давно розійшлися шляхи. А в мене є прекрасний чоловік. Моя справжня друга половина.
Без Баяна• 11 января в 20:38
Ответ дляГалябалована
ну поміняємось то і поміняємось
зате я не буду відчувати себе крадійкою
Вы там все приплюснутые.
Ненька наша• 11 января в 20:39
Ответ дляКудрі кручу сама
Как это не виноваты?
Зачем встречались , если ещё не любили?
Бо не завжди Любов приходить з першого погляду.
Коржик• 11 января в 20:40
Ответ дляГалябалована
ну поміняємось то і поміняємось
зате я не буду відчувати себе крадійкою
Тобто просрати своє щастя ви готові? То зразу з ним розходьтеся, нащо час його втрачати, потім ще перед ним винною бути.
Поліцейський патруль• 11 января в 20:40
Ответ дляПробілНеПрацює
Там изначально мужик не понравился
Но на безрыбье и рак селедка
Смысл теперь дуть губы на подругу? Она имеет право вести себя как хочет
Пусть автор нервничает)
Но на безрыбье и рак селедка
Пусть автор нервничает)