Сонячний зайчик• 20 января 2025
Що можна зробити? Кинув ТОВ
Знайшла програміста на фрилансхант, мав виконати проєкт вартістю до 1т дол.
Запрпонував геть інше рішення питання і трохи дешевше, тому працювали не через біржу, а просто оплачувала на рахунки ТОВ.
І коли було оплачено вже більше половини суми - просто зник. Трубки на мене не бере, чи заблокував, чи скидує. В ТГ де працювали - також повний ігнор.
Я не розумію як таке може бути, він же оф особа зареєстрована, але це вже майже місяць продовжується, шансів немає, що це не розвод.
Як діяти в цьому випадку? Це поліця чи кіберполіція? Чи податкова?
Карма хамелеона• 20 января 2025
свяжитесь с левого номера с ним, что хотите проект заказать. и станет понятно, это кидалово или случилось с человеком что-то. времена нынче такие, что второе вполне вероятно
Купи слона• 20 января 2025
вы могли изменить задание и стоимость на бирже
но решили сэкономить на своей безопасности
Сонячний зайчик
• 20 января 2025
Ответ дляОшеламиссимо
може на войне вже ваш програмист
За його словами, він саме після поранення і був списаний)
На відео він сидів завжди, то не знаю чи правда чи ні. Виглядав здоровим мужиком, а розпитувати то якось не альо. Так що не на війні точно.
Сонячний зайчик
• 20 января 2025
Ответ дляКупи слона
Саме тому я наполягла на оплаті на ТОВ. Бо це здалося мені більшої гарантією, аніж біржа.
Ошеламиссимо• 20 января 2025
Ответ дляСонячний зайчик
пiсля поранення аж бiгом обратно може пiти
особливо якщо бпла керування
Сонячний зайчик
• 20 января 2025
Ответ дляНепонятно
1) есть ли контракт с ТОВ?
2) оплата на рассчетный счет по счетам?
Контракту немає, а рахунки всі да, виписивав з номерами, і оплачувала на Айбан згідно тих номерів рахунків. Тому й не було жодних підозр.
Сонячний зайчик
• 20 января 2025
Ответ дляОшеламиссимо
особливо якщо бпла керування
і тому не може місяць написати про це, а просто скидає дзвінки?
Ошеламиссимо• 20 января 2025
Ответ дляСонячний зайчик
з будь-якого номеру?
Сонячний зайчик
• 20 января 2025
Ответ дляОшеламиссимо
з будь-якого номеру?
В мене один лише( Ну зараз пошукаю когось, попрошу набрати.
Слобожаночка• 20 января 2025
А яке відношення цей програміст має до ТОВ? Він директор, засновник?
Сонячний зайчик
• 20 января 2025
Ответ дляОшеламиссимо
з будь-якого номеру?
Вимкнено телефон. На Фрилансхант був онлайн 13 днів тому і минулого тижня з´явився негативний відгук:
Перевод сайтов с ИИ
Якість
Професіоналізм
Вартість
Контактність
Терміни
К сожалению было множество обещаний завершения, ждала целую ночь и целый день его после того как написал, в течении двух часов все готово будет, просто пропал, сильно подставил
Перевод сайтов с ИИ
Якість
Професіоналізм
Вартість
Контактність
Терміни
Шутки шутками, а знакомого мужа, парня-фрилансера айти запаковали возле дома и в учебку. Он плакал, рассказывал тцк-ашникам, сколько заказов нагреб у заграничных контор, просил закончить. Те же просто весело поржали, сказали: ’Вернешся - закончишь. Но ты не вернешся’.
Сонячний зайчик
• 20 января 2025
Ответ дляСлобожаночка
Ось він, знайшла в інеті:
Він уповноважена особа, я не розумію що це означає. В діалозі казав що це ТОВка їхня з дружиною. Але номер телефону там лише його, за яким ми спілкувалися.
Сосиска_Втесте• 20 января 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Акти виконаних робіт ви підписували?
Сосиска_Втесте• 20 января 2025
Ответ дляБася-Мася
Сволочуги.
Надіюсь, їх таки дожене карма.
Тану на сонці• 20 января 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Ось він, знайшла в інеті:
то есть вы просто платили кому-то деньги, не заключив контракт?... не зная даже. что за фирма?...
Слобожаночка• 20 января 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Ось він, знайшла в інеті:
Свіжа фірма...Погано що немає Договору. Якщо не відізветься, то вам тільки до юристів.
Тану на сонці• 20 января 2025
Ответ дляСлобожаночка
+++, но без договора будет фигово....
Сонячний зайчик
• 20 января 2025
Ответ дляТану на сонці
Да, ми так з усіма постачальниками і виконавцями працюємо.
ФОП або ТОВ перевіряємо чи дійсний і все.
От які б переваги мені зараз дало, що фірма стара? Було б легше кошти повернути?
Тану на сонці• 20 января 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Я не писала про новую фирму, а вот платить не 3 копейки без контракта - это глупость, ибо никаких договоренностей и сроков нет
В суд вы с чем буде обращаться?
Электричка• 20 января 2025
Заказала на сайте товар (одежду), заказ не отправлен, писала им - игнор, телефон не отвечает. Хз что случилось. Первый раз такое.
Сонячний зайчик
• 20 января 2025
Ответ дляТану на сонці
В суд вы с чем буде обращаться?
З оплатою послуг по рахунках ТОВ.
Йому згідно рахунків оплачено і жодних доказів про виконання робіт. Тому не думаю що будуть проблеми.
Питання було куди саме з таким звертаються.
Сонячний зайчик
• 20 января 2025
Ответ дляЭлектричка
А що за фірма?
Тану на сонці• 20 января 2025
Ответ дляСонячний зайчик
З оплатою послуг по рахунках ТОВ.
ну так работы могут быть выполнены через 2 года, где написано, что вам УЖЕ что-то должны?
еще раз.
все эти моменты и прописываются в договоре - объём работ, сроки выполнения, форс мажоры, ответсвенность сторон...
счета - это ни о чём
еще раз.
счета - это ни о чём
Ответ дляСонячний зайчик
З оплатою послуг по рахунках ТОВ.
Позов в суд ну можна ще в поліцію заяву написати про шахрайство але вони не дуже прям поспішають справу відкрити. Але дійсно дещо ускладнює відсутність договору з прописаними термінами виконання робіт, переписка з ним у вас є ?
Сонячний зайчик
• 20 января 2025
Ответ дляIncol
Позов в суд це до кого? До адвоката і він готує позов? Хіба так теж можна? Я думала спочатку треба сформувати заяву якусь в суду чи в захисті споживачів, ні?