Декілька днів тому була тема про біженців і я писала що США і Британія зроблять з нас Сирію та Афганістан (полігон )розташують військові бази , а ви ставили смайлики з рукою 😂
Україна підписала договір на 100 років , і Британія може по ньому розташувати бази , ну що скажете ?
Natalia505• 20 января в 17:39
Скажу, що я про іноземний контингент писала десь в 23му. Тут всі поржали.
Ответ дляNatal_ka91
А що казати, давно зрозуміло що на думку народу давно плювали
Все починалося з майдану , потрібно було тоді думати головами … Україна це просто сіра зона і полігон для них , нічого більшого ..
Ответ дляViktoriia2024
Все почалося з імперіі. З курсу імперіі. З проб в 2003 Тузла і далі. Все завжди починають імперіі. І іх прибацані правителі.
Ответ дляLudaSHS
Хай роблять ’базу’ з миротворцями по лінії фронту.
Ви за 2014 ? Щоб потім через 5-10 років була знову війна ?
Natal_ka91• 20 января в 17:42
Ответ дляViktoriia2024
Все починалося з яника, це як мінімум. Не будемо заглиблюватися в історію...
Wendy Rhoades• 20 января в 17:42
Ответ дляViktoriia2024
то якою б була ваша рекомендація? розслабитись і не пручатись?
Будь яка країна стане ’полігоном’, якщо не зможе себе захистити.
Ответ дляViktoriia2024
В 2014 слабкий Обама та Меркель і політика дешевого газу привели до 2022р
В 1991 Буш ст і політика умащуванея добром (потенціалом України) Медведя привели до 22 р
Був варіант щоб після Ельцина там був демократ і добросусідські відносини, але ж ні .
Захід помилився , в демократію рашка не захотіла, не її путь
Aksinia 111• 20 января в 17:44
Ответ дляViktoriia2024
’Полігон для них’ , а для русни мы кто ? Они и без Западных военных баз на нас войной пошли ! И п..ят всем, что воюют с НАТО. Но на тех, кто в НАТО ни одна ракета не прилетела .
А Вам хотелось бы, чтоб в Украине руснявые базы, стояли ? Как в Крыму ? А потом отжали всю Украину, как и Крым ?
Ответ дляPinkMa
прекрасно пусть ставят, вы можете чемодан в парашу собирать пока
Не хвилюйтесь , я в США
Мені шкода , що буде з реально нещасними людьми , які хочуть жити вдома і нікуди не виїхали ! Вони граються , а люди , головне діти -гинуть !
Ответ дляWendy Rhoades
Розслабитись і не пручатись ? А заради чого був майдан , ми б не дочекались ще 2 роки і обрали б якось іншого президента? Ми б не прожили без так званого безвізу ? Безвіз то взагалі те що було потрібно для наших зарплат 🤣
Wendy Rhoades• 20 января в 17:51
Ответ дляViktoriia2024
ну то поцікавтесь з чого почався майдан (з мирного протесту якщо що) і як розгортався (побиття студентів) з першоджерел, а не російських методичок.
Якщо ви забули, то янукович втік перший. Ніхто офіс президента не штурмував. Чого він там вже злякався, це вже питання до нього, або до того, хто йому дав таку команду.
Ответ дляSeehund
Какие негодяи, подговорили рашку специально напасть, что бы базы свои разместить.
Вам що 18 ? Ви не знаєте що до цього призвело ?
Ні , уявляєте , Байден у 90 сказав що потрібно роззброїти Україну , уявляєте ? А ви мабуть на нього молилися
Ответ дляViktoriia2024
Тобто це Україна на кацапію напала, так вас розуміти? Шпарте вже по кацапській методичці все разом - ущімлєнія рускоязичних, європа і НАТО - зло і далі по тексту, вам же хочеться.
Ответ дляДаксо
Не боїтеся що вас Трамп попросить зі Штатів?)
🤣 а ви боїтеся ?