Шаманю второпях• Изменено 22 января в 10:20
Купили кошеня, коли воно виросте?
Чоловік любить котів, я боялась завжди, є причини з дитинства. Діти теж хотіли. Вмовили, купили кошеня. В мене вдома стерильно було, тепер шок. Шерсть, земля, воно лізе у вазони. Смітить коли їсть. Не дає мені спокою, за мною всюди ходить, я його боюсь, коли зненацька запригує і реагує, постійно слідкую де воно. Постійно в мене на руках, я граюсь з ним. Але я так втомилась. Це гірше за немовля, воно постійно хоче уваги, щось не те робить. Я зрозуміла, що до нього я дуже нудно жила. Коли це мине? З якого віку воно буде адекватним? Спати, їсти і не хотіти на руки? І постійно лізе до вуличного взуття, що з ним робити?
Я шалунья• 22 января в 10:20
десь після року-півтора коти стають спокійнішими, не забудьте каструвати місяців у 9, а то при пізній кастрації буває погані звички залишаються
Шаманю второпях
• 22 января в 10:20
Ответ дляРаспутница
Так а кто его просил? Пусть они и играют, ухаживают.
Їх немає вдома, роботи, школи
Леді Душка• 22 января в 10:21
Ответ дляШаманю второпях
Їх немає вдома, роботи, школи
І ви тікайте)))
Шаманю второпях
• 22 января в 10:21
Ответ дляЯ шалунья
Це дівчинка, їх після пів року?
Я шалунья• 22 января в 10:21
Ответ дляШаманю второпях
Це дівчинка, їх після пів року?
Після першої течки
АяВсёЗнаю• 22 января в 10:21
Від характеру залежить, може в рік, а може після 3х років. Це жива тваринка. Поки як дитя потребує уваги. Грайте з ним активно, щоб він стомився, банально щось типу бантик на веревочке і тп. Стомиться буде спати.
Распутница• 22 января в 10:22
Ответ дляШаманю второпях
Їх немає вдома, роботи, школи
А зачем он им нужен был, если их все время нет дома и они все равно с ним не взаимодействуют?
Шаманю второпях
• 22 января в 10:23
Ответ дляРаспутница
Як приходять, поки уроки, те, се. Діти дуже радіють, але теж бояться. Бігають по диванах і кріслах. Я щось в шоці
Шаманю второпях
• 22 января в 10:24
Ответ дляАяВсёЗнаю
З якого віку воно розуміє, коли його свариш?
Распутница• 22 января в 10:24
Ответ дляШаманю второпях
Вы на улице котенка подобрали?
Шаманю второпях
• 22 января в 10:25
Ответ дляРаспутница
Вы на улице котенка подобрали?
Ні, купила в розводчиків, шотландця
Я шалунья• 22 января в 10:25
Я собі кицю свідомо брала у віці 7 місяців, щоб була вже привчена до лотку добре і шкоди вже менше робила. І так і було, грайлива але шкоди не робила взагалі, дуже лагідна і ніжна, прожила зі мною 17 років, моє пухнасте сонечко, дуже за нею сумую :(
Распутница• 22 января в 10:26
Ответ дляШаманю второпях
Ні, купила в розводчиків, шотландця
Консультируйтесь по воспитанию, приучению к порядку
Шаманю второпях
• 22 января в 10:26
Ответ дляЯ шалунья
Я б теж свідомо кошеня більше не брала ніколи. Я в цьому не розумілась, а чоловікові все підходить, він ж на роботі. Мене до цього не готували
Я шалунья• 22 января в 10:26
Ответ дляШаманю второпях
Ні, купила в розводчиків, шотландця
о, шотландці паскудні за характером зазвичай, надіюсь ваша все ж буде виключенням
Шаманю второпях
• 22 января в 10:27
Ответ дляЯ шалунья
Вона ласкава, за мною ходить. Але вже надоїла
Повітруля• 22 января в 10:30
Ответ дляШаманю второпях
Бояться кошенятка? це як?
Повітруля• 22 января в 10:31
Ответ дляШаманю второпях
так вона все своє життя може ходити хвостиком за Вами, дивлячись, який характер
Шаманю второпях
• 22 января в 10:33
Ответ дляПовітруля
Бояться кошенятка? це як?
Запросто, воно залазить по ногах нагору. Кусає за ноги, руки. Я теж боюсь
Можу брикнути• 22 января в 10:33
Ответ дляЯ шалунья
Мій після трьох років дуркувати починає)) До цього був валянок. Нещодавно дізнався, що речі падають з поверхонь, якщо їх підштовхнути лапкою, дуже зрадів 😅
Живчик-счастливчик• 22 января в 10:33
Ответ дляШаманю второпях
Мій чоловік взяв кота дорослого з приюту, кіт ходить за ним постійно вже більше 3х років. нас з дитиною ігнорує,ластиться тільки до чоловіка, любить тільки його та лізе на голову до нього. Чоловіку подобається
Шаманю второпях
• 22 января в 10:34
Ответ дляМожу брикнути
Прикольно😂 а ви сварите? Не реагує?
Можу брикнути• 22 января в 10:35
Ответ дляШаманю второпях
Прикольно😂 а ви сварите? Не реагує?
Не сварю. Його неможливо сварити, це найсолодший котик, яких я колись бачила. Йому в нашому домі можна все 😅
Не боюся осуду• 22 января в 10:41
Ответ дляШаманю второпях
Блін, в мене була ласкава кішка, але вже померла.Так сумую...
Зараз ’самодостатній’ кіт, сам по собі.
Мені б Вашу кішочку... Ви просто не цінуєте :(
Зараз ’самодостатній’ кіт, сам по собі.
Шаманю второпях
• 22 января в 10:42
Ответ дляНе боюся осуду
Зараз ’самодостатній’ кіт, сам по собі.
Я в щоці. Мій світ перевернувся, я й раніше не відпочивала. Впевнена, що все налагодиться і ми звикнемо один до одного, але питаю якраз, довго чекати адекватного кота?
Техпаспорт на медузу• 22 января в 10:50
Ответ дляШаманю второпях
Це дівчинка, їх після пів року?
Десь з 5 міс можна. Спитайте у ветеринара.
Краще до тічки простерелізувати, бо коли в них вона починнається , то то капець.
Подмигашка• 22 января в 10:51
Автор, на майбутнє, ніколи не беріть тварин, якщо особисто ви цього не хочете, ну і якщо потім нема куди ту тварину діти, якщо щось піде не так.
Подтяжка• 22 января в 10:53
Все залежить від породи та характеру тварини. Дехто до 6 місяців спокійнішає, наш, наприклад, аж після 1,5 року по трохи ставав спокійнішим. Рекомендація: обовʼязково стерилізуйте/каструйте, це теж впливає на характер, звички, та допоможе уникнути багатьох проблем.