ВундерКИНГ• Изменено 22 января в 13:32
Складні підлітки та алкоголь, як краще вчинити?
Вже не вперше приходить вночі п´яна, за ці +- пів року це вже четвертий чи п´ятий випадок (це якщо рахувати що прямо п´яна в стельку). Я виховую ії одна, не можу сказати що я дуже строга, намагаюсь бути більш м´якою, розмовляю з нею, хоча вона брикається, до 15.5 це була тиха мила дитина, а потім як кришу зірвало. Два тижні назад то взагалі треш прийшла п´яна, з фінгалом під оком, питаю хто, не каже. Стала дуже складною, мене не чує, нічого не хоче. Мами складних підлітків, ви як там? Що може допомогти?
Ласую колобками• 22 января в 13:33
Что за компания у нее? Вы знаете её друзей? Может надо ограничить общение, если до такого доходит. У меня 16 лет, один раз попробовала у подружки настойку какую-то из Карпат, рыгала всю ночь
Жена_КотораяСтена• 22 января в 13:36
Это алкоголизм. Принимайте меры, ищите рехаб для подростков.
Первая ласточка инфляции• 22 января в 13:38
Вести ребёнка к психологу, если вы сами уже не справляетесь. Если напивается до поросячьего визга и уже не первый раз , вести к наркологу. Занять ребёнка чем - то полезным , контролировать с кем она общается. видимо попала в плохую компанию.
ВундерКИНГ
• 22 января в 13:39
Ответ дляЛасую колобками
Про компанію знаю небагато, загалом хлопці та дівчата старші на 3-5 років моєї. Я намагалася обмежити їх спілкування, але ні в яку, огризається, тікає з дому, не бере трубку
БезВзяток• 22 января в 13:41
В нас теж було,що пили на дискотеці,а потім п´яні були,виросли всі нормальними,без залежностей.Я ні в якому разі,не говорю що ця поведінка правильна,просто мені здається що всі підлітки через це проходять
Ласую колобками• 22 января в 13:43
Ответ дляВундерКИНГ
Вы не в Украине? Что в школе? Может проблемы в классе, её обижают? У вас есть возможность просто с ней поболтать? Типа провести время и прощупать её интересы, волнения
Ласую колобками• 22 января в 13:45
Ответ дляБезВзяток
Моя сестра пила спирт рояль с подружками, сколько ром-колы и джин-тоника выпила я, даже страшно представить, но я не считаю, что это надо спускать на тормозах. Все проходят, но у кого-то есть склонность к алкогольной зависимости и потом все летит в тартарары
ВундерКИНГ
• 22 января в 13:47
Ответ дляЛасую колобками
Ми в Україні, в школі друзів не має, питаю чому, відповідь така: мені не комфортно та не цікаво. Проводити час не дуже хоче, спілкування теж з натяжкою: мама я занята, не трогай мене
Коко Шанель• 22 января в 13:49
10 чи 11 клас? Готується до вступу? Треба змінювати компанію 100%, в межах цієї компанії змін ніяких не буде. Вступати в інше місто, наприклад.
Ласую колобками• 22 января в 13:49
Ответ дляВундерКИНГ
Что ей нравится? Что её радует? У девочек стандартно обычно: шоппинг, косметика, выйти на кофе куда-то. Может зайдите с этой стороны? Позовите в тц как подружку за покупками… к психологу она не пойдет, вы не потащите же её. И даже сам разговор о нем даст еще одну трещину в ваших отношениях.
ВундерКИНГ
• 22 января в 13:58
Ответ дляЛасую колобками
Мою здебільшого цікавлять її друзі та інтернет і нічого більше не хоче
ВундерКИНГ
• 22 января в 14:00
Ответ дляКоко Шанель
10 клас, навчатися не хоче, по трохи тянемо школу, після школи вступати нікуди не хоче, але хоче в столицю
Манка Я• 22 января в 14:03
Ответ дляВундерКИНГ
Что там делать будет?
ВундерКИНГ
• 22 января в 14:23
Ответ дляМанка Я
Что там делать будет?
Хоче переїхати та жити вільним життям у Києві
Манка Я• 22 января в 14:31
Ответ дляВундерКИНГ
Это хорошо.
А жить на какие деньги планирует?