Кошка Мурка• 22 января в 13:42
Тут писали, буде вибір самотніх чоловіків, жінки виїхали. Неправда
Нема кого обирати. Їх взагалі нема, вони наче щезли ( самотні чи вільні чи розлучені ) великих вимог не маю!
Маю авто, роботу, квартиру симпатичну зовнішність
На СЗ самі придурки, «приїдь до мене і дам тобі секс»
Відносини з військовим не розглядаю, (батько і брат військові), то не моє
Ломала комп, робила ремонт в ванній, робила ТО машини, всі чоловіки майстри, ремонтники, помічники зайняті, одружені. От Всі Фліртують, знайомляться, а як до діла- то признаються. Концерти, театри ходити то-без толку. Це просто перетворилось на збори нарядних жіночок. На вулицях, по зрозумілих причинах, глухо. Відчуваю самотність, повечеряти разом, подивитись фільм, ось весна скоро - то хоч шашлик на дачі пожарити
Про знайомтесь у друзів, не підходить
У подруг от теж аналогічна печалька, аналогічна ситуація, або нещасний альфонс і той з нормальним не познайомить
Є залицяльник симпатичний, розумний з грошима, але старший, той може запропонувати тільки місце коханки. Це все, дівчата ?мій максимум ?
33 роки, розлучена, без дітей
Про знайомтесь у друзів, не підходить
33 роки, розлучена, без дітей
Мудробаба• 22 января в 16:52
Ответ дляКошка Мурка
Це супер, але в Німеччині жити не хочу і німецьку вчити тим більше
Самое интересное,что мои дв друга детства не женаты и уже не хотят особо. Им по 38 лет, ребята не плохие. Я всегда думаю, где-то же сидит девушка и грустит,что сама...блин
Непонятно• 22 января в 16:55
Ответ дляКошка Мурка
Що значить всі? Останні відносини-він поїхав за кордон, я не могла і не хотіла виїздити на той час, потім не схотіла.
В мене відносини, це інше поняття. Люди подобаються один одному, вільні, строять якісь плани. А не один поїхав, інший на@рав на нього.
У вас відносини , для сексу , чи що? Тоді звісно, легко розлучатися. А у вас мужик в пріоритет поставив спасіння себе ( що зрозуміло), а ви свої плани поставили вище за те, щоб бути з ним. Ніяких поступок. Хто з вами буде з таким підходом? Ніхто.
Серед моїх знайомих вже 4 пари розписалися, і це дівчата познайомилися у війну з чоловіками. А ви пишите, де вони. Причому чоловіки порядні і дуже достойні люди. Значить вони таки є, але подобаються їм інші дівчата, хоча і ви ж доступні їм.
Чарівне зіллячко• 22 января в 16:56
Ответ дляМудробаба
А у меня хороший пример. Моя директор вышла в Германии замуж, ей в Украине не везло с мужчинами, а там почти сразу познакомилась. Вышла замуж в день своего сорокалетия)
У меня в окружении много одиноких, интересных, образованных женщин. Только одна в отношениях с немцем. По внешности он на большого любителя, за 40, женат не был. Она говорит это лучшие ее отношения. Но за 3 почти года отношений замуж не зовет и не съезжается с ней.
жінка незаміжня• 22 января в 16:59
Ответ дляБезпринципова
Кхм, ви чомусь забуваєте той факт що разом з цими дружинами виїхали і чоловіки . Хоч тушкою хоч чучелом.
Таких сімей де жінка виїхала чоловік лишився напевно теж є .
Але їх не більшість.
Більшість, притому дуже переважаюча.
жінка незаміжня• 22 января в 17:03
Подивіться статистику. Виїхали переважно жінки з дітьми, так що кількісно чоловіки точно не в меншості.
Але як колись так і зараз непросто знайти підходящу пару, це факт.
Ответ дляЧарівне зіллячко
Да потому что беженцы на пособиях- это третий сорт там. Действительно хороший местный мужчина будет искать немку. А всякий неликвид возьмет беженку. А она будет думать, что и так сойдёт. Или уже молчать, мало кто любит признавать, что облажалась.
Електрохарчування• 22 января в 17:16
Ответ дляКошка Мурка
Одружений. Старший на 11 років
для начала отсекайте женатых сразу, не принимайте их ухаживания
Кошка Мурка
• 22 января в 17:17
Ответ дляНепонятно
Ну то логічно, що рятував себе. Нормальні відносини були, зустрічались, мені переїздити за ним в нікуди, щоб що? Людина рятує себе, то зрозуміло. Хто знав, що війна затягнеться? На той час то було найкраще рішення. Кто вам сказав, що то було легко?
Я не Тролль• 22 января в 17:25
Ответ дляПапобус
Нормальні лежать в тилу, в могилах, або на полях на сході. В тилу сидять багатодітні і какаяразнічниє,а також розумово відсталі. Автору такі нафіг не треба
а ви чого не воюєте? жінок беруть добровольцями
Коко На Страже• 22 января в 17:35
Ответ дляЖующаЯКонфету
Подруга из Харькова три года в Германии - че-то пока никого не нашла. Миниатюрная симпатичная блондинка. Лезут одни турки.
Погано шукає, мову не вивчила, ніде не буває, живе в селі, не зареєструвалася на сайті знайомств - купа причин. Хто хотів, той знайшов.
Мексиканочка• 22 января в 17:37
Ответ дляСирОжино пирОжино
Може все ж важливіше якість шлюбу?
А не їх кількість…
Мова йшла про те, що наявність чоловіків, які хочуть познайомитися, не залежить від зовнішності. Є жінки, які мають чоловічу увагу і пропозиції завжди, а є - хто не має. Там жінка вище про це писала - власні приклади. І я на її пост відповіла, що згодна з нею, оскільки теж маю власні приклади. Все.
Ответ дляr25-1
а ви молодець. Стільки перепробували. От реально. поважаю.
А по чоловікам, якщо одружений, не висновок шо не ваш.
Бо буває так, що люди перестають бути разом...тіки друзями живуть. Так шо...
Так нехай розлучиться і шукає, раз так. А по факту бреше дружині і щей коханці, каже, да почекай, усе буде. А В 95% нічого не буде, тільки використовує коханку.
Ответ дляKate_mia
та не факт, я вот сейчас в отношениях, 15 лет, ребенок, и вот уже второй месяц мы просто живем под одной крышей. если б не война, уже был бы на СЗ.
Так что если встретится такая в магазине, то вообще не думая разорву отношения- которых нет.
Уже пару лет, то миримся то друзья. надоели качели.
Ответ дляr25-1
Та нормальная на такое не согласится. А вот дура - да.
Прикуси Язика• 22 января в 18:00
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Автор, під кінець теми вимальовується висновок чому Ви одна.
Ви безпринципна, доступна і не перебірлива.
Присоединяюсь к мнению.
Мне 35, замужем, работаю в 95% мужском коллективе, потому отношение к женщинам знаю из первых уст.
Скажу вам прямо ваши минуса: возраст, доступность и ’хочу отношений’. Ну и как выше написали беспринципность - это очень отталкивает, не хотят мужчины в жены женщин, которые согласны быть любовницами.
IQ 80• 22 января в 18:01
В 2006-2008 гг я тоже была в поисках,как вы ,автор!И никого не нашла-все женатые,плюс конкуренция(я не моделька)
Стриптизерка• 22 января в 18:03
Ответ дляНепонятно
А до війни чому автор не знайшла, коли було багато?
Так вона ж була заміжня. Ну розлучилася, так буває. Поки оговталася і стала готова до нових стосунків, то війна почалася. Дивно що такі очевидні речі треба пояснювати
IQ 80• 22 января в 18:03
Ответ дляжінка незаміжня
В Центральной части страны,где живу,никто никуда не выезжал и много людей.
IQ 80• 22 января в 18:05
Это какой то треш.Где вы видите выехавших ?Города забиты народом.И мужиков даже больше,чем баб.Пробки ,парковки забитыМожет,где боевые действия ,там люди выехали.Но совсем не везде!
Кошка Мурка
• 22 января в 18:12
Ответ дляПрикуси Язика
Присоединяюсь к мнению.
Ви сама собі пишете протилежне. Остання фраза, одне виключає інше
Кошка Мурка
• 22 января в 18:12
Ответ дляСтриптизерка
Спасибі. А то наче об стіну
Кошка Мурка
• 22 января в 18:13
Ответ дляIQ 80
Ой,йдіть в свої політичні теми. Дякую
жінка незаміжня• 22 января в 18:13
Ответ дляIQ 80
У нас (Київська область) навпаки більше людей стало. Є і виїхавші, але за рахунок ВПО кількість населення явно зросла.
Запорожьемойдом• 22 января в 18:13
Откуда ж им взяться. Их и было не густо,а теперь или убиты,покалечены ,или на войне. Бронированных мало.
Кошка Мурка
• 22 января в 18:15
Ответ дляжінка незаміжня
Хто ті ВПО? Ви бачили ?
В нас повно ВПО. То жінки, діти, пенсіонери. І трошки сімейних
жінка незаміжня• 22 января в 18:20
Ответ дляКошка Мурка
Хто ті ВПО? Ви бачили ?
Всяких повно!
Кількість нічого не значить. Я вже писала Вам, що як до війни, так і зараз знайти достойну пару досить важко. Особливо тоді, коли тобі вже 33, і ти знаєш, що абихто тобі не потрібен.
Не розчаровуйтеся! Ось у мене в оточенні за останні півроку з’явилося 2 ’холостяка’, їхні жінки з дітьми пригрілися в Німеччині. Чоловіки достойні, віком десь по 40.