Тролю як можу• 22 января 2025

Енера уже тиждень не змінює тариф в особистому кабінеті

Тариф електро опалення . Вже два місяці не можу його оформити . На кожному етапі хтось «тупив». І ось у ту середу вже віддала новий додаток до договору в енеру , через лайки мої обіцяли пільговий тариф з 01.01.25 . Ну ось вже тиждень пройшов , а тариф в кабінеті звичайний . В мене вже припадок . По закону вони повинні вносити негайно інформацію но знову хтось тупить . І телефону гарячої лінії не має . Хто оформив цей тариф , як було у вас ?
автор Тролю як можу • 22 января 2025
І оце ще питання , вони внесли зміни що 2000 кВт пільгові , навіть якщо і перевищили ліміт їх . Питання - чи можливо таке що знову потрібно йти новий договір заключати . Це на підвищення вони і без договору підвищать , а за це , уже сумніви беруть
Солоденька цукОрка• 22 января 2025
Та довго вони чухаються. Там навіть співробітникам не швидко роблять.