А_я_ЛОЖУ!• 20 января в 17:03
Я придурошна( договорила до того що треба лічильник міняти опалення
Живуть квартиранти лічильник не рахує, опалення працює в квитанціях мінімум грн
Я підняла всіх на вуха щоб мені перевірили той лічильник і або замінили щоб він працював, бо думала що потім після того як з їдуть квартиранти мені нарахують цей борг за цей період поки ми фактично не платимо
І ось вони виявили що він дійсно не працює, сказали будуть міняти, але не будуть нараховувати за попередній період
Тобто фактично я зробила так що тепер Будуть повноцінно нараховувати за опалення….
Саджу все зарання• 20 января в 17:05
Запретите квартирантам включать обогреватели: нет отопления - нет счетов
Не благодарите
Света С Приветом• 20 января в 17:06
Ответ дляСаджу все зарання
Не благодарите
Так квартиранты платят по счетам
А_я_ЛОЖУ!
• 20 января в 17:09
Ответ дляLove_Love_Love_
Не мала баба клопоту, купила поросє
Ну звідки я знала що таке буде
Благоуханочка• 20 января в 17:11
Та таке). Але ж могли б і нарахувати. Дивно що так сказали. У мене колись так лічильник е/е зломався, поки я побачила, поки заявку зробила, замінили і нарахували по середній.
Love_Love_Love_• 20 января в 17:13
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Ну звідки я знала що таке буде
Ну а логічно подумати?
Барбітта• 20 января в 17:19
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Ну звідки я знала що таке буде
Вы все правильно сделали. Могли бы и насчитать по среднему, влетели бы на деньги. Я вообще не понимаю, в чем проблема. Зная, что счётчик не работает, по сути, вы обманывали поставщика услуги, хоть и невольно. Оставить как есть - это уже вполне осознанный обман. Вам было бы так разве лучше?
Цикавенная• 20 января в 17:24
А чого дурна? Вам і справді могли якісь штрафи впаяти, або квартиранти щось підкрутили, що б не платити, хто ж знає, чого він не працює, а потім вас тягали б за умисну порчу. Все правильно зробили
ЯблокоРаздора• 20 января в 17:30
Мы заметили, что счетчик по электроэнергии медленно мотает, кинулись через пол года, платили от фонаря примерно сколько нагорает, потом обратили внимание, что переплата откуда то, позвонили в РЭС, поменяли счетчик сделали пересчет. Наверное у вас времени мало прошло, отследить, когда замедлился можно, с этим лучше не играться.
Репетиторша• 20 января в 17:36
Ответ для13чудоСВЕТА
А перед цим коли ви повірку робили?
Потрібно кожні 4 роки
Як і по воді.
жар-птица Нюра• 20 января в 18:38
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Ну звідки я знала що таке буде
За вас платили інші