Пацака-задирака• 22 января 2025

Почему только люди с противным характером занимают высокие должности?

Хорошим и мягкотелым туда не пробиться, а вот зубастые только так становятся руководителями и открывают свои бизнесы.
Фізик-ядерщик заочно• 22 января 2025
Потому что, если будешь белым и пушистым, то тебя затопчут другие желающие высоких должностей
Броніки для Моніки• 22 января 2025
Мягкотелый не равно хороший.
Скорее наоборот
Жінка з перцем• 22 января 2025
Ну мягкие спросят можно им ответят нельзя и все.
Пробивные начнут докапывать а как сделать чтоб можно, а почему нельзя и т п
Муркамурковна• 22 января 2025
ви людей навколо бачите? 90% це кончені созданія, цікаво..як біла і пушиста людина буде керувати ними?
Фізик-ядерщик заочно• 22 января 2025
И как в принципе мягкотелый может руководить чем- то или кем- то?
Ленивица-красавица• 22 января 2025
Я бы так не сказала. Трудоголики, с хорошими софт скиллами, профессионалы занимают подоные должности. Но смотря о каких мы говорим. МОжет директор на заводе и такой как вы описали.
Електрохарчування• 22 января 2025
Сашенька, не могла бы ты на завтра, ну или через неделю подготовить отчет? Ну только если тебе не сложно! Сложно? Куда мне идти? На х...р? Ну тогда я пойду. И отчет там, пожалуй сделаю, если ты не против!?
ЗаведУющая• 22 января 2025
Так все ясно как раз. На пути к успеху много шушеры захочет стянуть вас вниз, чтоб вы тоже сидели в болоте, как и они. И мягкотелые и скромные таким противостоять не смогут. А вот вредные и решительные напинают только так. Поэтому и имеют все.
Не заздріть тьоті• 22 января 2025
Сидоров? Ти чому не перегрузив цеглу з пункта а в пункт б?
Так - цегла важка, дощ іде, магнітні бурі...
Так! Йобвашуматьпішовнахуй щоб за 10 хвилин все було зроблено

Або хороший.
Так, так сидоров, відпочивай, я зараз сам все перенесу
Викликаю на дебати• 22 января 2025
а нашо рухати тих хто робить роботу? хто її тоді робити буде?
бювет_в_обед• 22 января 2025
А що означає ’хороший и мягкотелый’? Це не тотожні поняття.
З приводу ’зубастості’: для того, щоб займати певну високу посаду або вести власний бізнес, ти маєш бути організованим, витривалим, швидко реагувати на ситуацію (зовні і всередині), вміти відстоювати свою думку, наполягти на своєму і знати ціну своїм знанням. І це не означає, що ти ’зубастий’ чи ’не хороший’.
МамОмужа• 22 января 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті

Або хороший.
Ну, я мягкотелая, ранимая, но ответила бы как в первом варианте))
Kapitoshka7• 22 января 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті

Або хороший.
Kapitoshka7• 22 января 2025
Тому що це Україна, безтолковий президент, корупцілнер і людина яка повністю діє проти держави і її громадян. Все дуже - дуже просто. Україна - це найкорумпованіша країна світу!!! Звичайних людей през просто мочить, він їх знищує, залишає тільки багатих і які мають маміньок, папіньок із високими посадами.
пані Солоха• 22 января 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті

Або хороший.
Блін, я другий варіант(
Lacrimo• 22 января 2025
Хороші і пробивні працюють самі на себе. Погані і пробивні керують малим і середнім бізнесом. Просто хороші працюють на когось. Інакше ніяк. При чому, як тільки любий умовно хороший доривається до керівної посади , малого чи середнього бізнесу - зразу псується характер і виростає корона. При чому людям дуже важко перетнути межу, особливо коли вони намагаються бути тими, ким не виходить або треба дуже багато зусиль. Такі псіхують найбільше і визвіряються на інших. До прикладу керівна посада вимагає від людини навиків, якими вона не володіє, але тільки керівна посада дає прибуток, який би хотілось. Чистих лідерів насправді є дуже мало, але бути ними дуже хочеться. І коли підлеглі не дураки і відчувають слабину ( це тваринне), то єдине, що залишається робити - це скандалити , псіхувати , кричати і створювати капості всім іншим.
Kapitoshka7• 22 января 2025
Ответ дляLacrimo
Не всі скандалчть, психують і нервують розумні, а лн ті, які примазані людей за людей не рахують. При зеленському людей за скот рахують. Колись в одній конторі робила, понаставляли камер і слідкували за людьми постійно на роботі, то народ на коридор боявся вийти щоб не вигнали... Там взагалі був моральний терор, а керівник повний неуч з дна підняли теля.
Шлях до зірок• 22 января 2025
зубастые фейс кирпичем и попёр делать, что ему нужно. А мягкотелые увы, сложно им это