Оксана-28de• 22 января в 21:34

Влк і інвалідність, 16р сину

Доброго вечора! Син разом з класом ходили ставати сьогодні на облік в військомат! У сина інвалідність (кіфоз, лордоз, сколіоз), є індив пр реабіліт, висновок з інститу ортопедії і Охматдиту, але в військоматі сказали проходити комісію! Йому 16р! В кого теж така ситуація? Чи потрібно і чи потрібно здавати всі аналізи і проходити всіх лікарів? Чи можна подати документи на розгляд влк і все? Дякую!
Горськ• 22 января в 21:35
Ве повністю проходить.
@llesya• 22 января в 21:35
Пройдіть комісію, яка проблема
автор Оксана-28de • 22 января в 21:36
Ответ для@llesya
Пройдіть комісію, яка проблема
Тільки в жовтні на права проходив
Горськ• 22 января в 21:37
Ответ дляОксана-28de
Тільки в жовтні на права проходив
Яке це відношення має до влк?Там обхідний свій.
@llesya• 22 января в 21:41
Ответ дляОксана-28de
Тільки в жовтні на права проходив
В воєнкоматі свій огляд завжди так було
автор Оксана-28de • 22 января в 22:26
В 2023р було, не так, як в 2024, в 2025 були знову зміни
peti• 22 января в 22:42
Син має інвалідність. В минулому році проходив ВЛК. Ще й попоходив, оскільки не знали як писати. Всі хлопці як хлопці , отримали приписне, а йому ще довелося в тцк 3 рази сходити і тримав бумагу де написано що він поставлений на війсковий облік і має звання рядовий. Наш лікуючий лікар поповнювався як це почитав.
Ollka• 22 января в 23:12
Проходили це.
Берете наказ про хвороби і стани, шукаєте ваш діагноз, його код, відмічаете в наказі маркером (роздруковуєте) і в військомат, як мама тобто представник неповнолітньої дитини.

В випадку сина діагноз підтверджується рентгенами, а не аналізами. Бо мого сина намагались і в шпиталь класти, і огляд свого лікаря вимагали. Поки не пішов чоловік з наказом. Спитав що може їх лікар нового сказати без рентгена. Чи можливо він придумав новий спосіб постановки або скасування такого діагнозу.
автор Оксана-28de • 23 января в 00:47
Ответ дляOllka
Проходили це.

Підкажіть , будь ласка, як його шукати?
автор Оксана-28de • 23 января в 00:48
Ответ дляpeti
Інвалідність з якої причини? В нас кіфоз, лордоз, сколіоз, вроджена деформація грудної клітини
автор Оксана-28de • 23 января в 00:50
Ответ дляpeti
Ото ж й боюся, що я висуваю дитину, а йому в кінці інвалідність не допоможе! Вам хоч не зняли її?
Ollka• 23 января в 06:17
Ответ дляОксана-28de
Підкажіть , будь ласка, як його шукати?
Стаття 24
А нижче розшифровка. Бо там мають значення ступінь та ускладнення

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1109-08#Text
автор Оксана-28de • 23 января в 12:03
Ответ дляOllka
Стаття 24

автор Оксана-28de • 23 января в 12:10
Стаття 64, напевно, вибачте
Ollka• 23 января в 14:15
Ответ дляОксана-28de
Стаття 64, напевно, вибачте
24 це мала на увазі в самому законі, стаття, чи пункт.

А щодо діагнозу там головне наскільки порушено функції органів - нижче в іншій таблиці наче є розшифровка щодо порушень.
автор Оксана-28de • 23 января в 14:35
Ответ дляOllka

Дякую Вам! Можете поскрінить на що звернути увагу і як його познаходить?
автор Оксана-28de • 23 января в 14:36
Ответ дляOllka

Мій вайбер 0639811967, може сюди зручніше, будудуже вдячна,
автор Оксана-28de • 23 января в 18:28
Щойно маса однокласника, сказала що її сину з астмою треба заключення тільки терапевта, а нам чомусь всю комісію вище не відомо як та що нас чекає в кінці комісіі
автор Оксана-28de • 25 января в 22:54
Ответ дляOllka

Йду на розбірки в понеділок в військомат, це достатньо роздрукувати? Дякую