Доброго вечора! Син разом з класом ходили ставати сьогодні на облік в військомат! У сина інвалідність (кіфоз, лордоз, сколіоз), є індив пр реабіліт, висновок з інститу ортопедії і Охматдиту, але в військоматі сказали проходити комісію! Йому 16р! В кого теж така ситуація? Чи потрібно і чи потрібно здавати всі аналізи і проходити всіх лікарів? Чи можна подати документи на розгляд влк і все? Дякую!
Ответ для@llesya
Пройдіть комісію, яка проблема
Тільки в жовтні на права проходив
Син має інвалідність. В минулому році проходив ВЛК. Ще й попоходив, оскільки не знали як писати. Всі хлопці як хлопці , отримали приписне, а йому ще довелося в тцк 3 рази сходити і тримав бумагу де написано що він поставлений на війсковий облік і має звання рядовий. Наш лікуючий лікар поповнювався як це почитав.
Проходили це.
Берете наказ про хвороби і стани, шукаєте ваш діагноз, його код, відмічаете в наказі маркером (роздруковуєте) і в військомат, як мама тобто представник неповнолітньої дитини.
В випадку сина діагноз підтверджується рентгенами, а не аналізами. Бо мого сина намагались і в шпиталь класти, і огляд свого лікаря вимагали. Поки не пішов чоловік з наказом. Спитав що може їх лікар нового сказати без рентгена. Чи можливо він придумав новий спосіб постановки або скасування такого діагнозу.
Ответ дляOllka
Проходили це.
Підкажіть , будь ласка, як його шукати?
Ответ дляpeti
Інвалідність з якої причини? В нас кіфоз, лордоз, сколіоз, вроджена деформація грудної клітини
Ответ дляpeti
Ото ж й боюся, що я висуваю дитину, а йому в кінці інвалідність не допоможе! Вам хоч не зняли її?
Ответ дляOllka
24 це мала на увазі в самому законі, стаття, чи пункт.
А щодо діагнозу там головне наскільки порушено функції органів - нижче в іншій таблиці наче є розшифровка щодо порушень.
Дякую Вам! Можете поскрінить на що звернути увагу і як його познаходить?
Ответ дляOllka
Мій вайбер 0639811967, може сюди зручніше, будудуже вдячна,
Щойно маса однокласника, сказала що її сину з астмою треба заключення тільки терапевта, а нам чомусь всю комісію вище не відомо як та що нас чекає в кінці комісіі
Ответ дляOllka
Йду на розбірки в понеділок в військомат, це достатньо роздрукувати? Дякую