Шкідлива молекула• Изменено 22 января в 22:11

Відбілювач amway.

Хто з вас користується або продає давно, чи пам´ятаєте, років 15 назад був відбілювач у літрових пляшках рідкий.
Він був настільки концентрований, що столової ложки вистачало відбілити барабан речей.
Чи є зараз той рідкий? Бо мені підсунили цей кисневий, як аналог, але він фігня в порівнянні з тим.
Afina Palllada• 22 января в 22:13
Ним треба вміти користуватися, він ще краще за рідкий.
автор Шкідлива молекула • 22 января в 22:15
Ответ дляAfina Palllada
Розводжу його окропом, після того як він повністю розчиниться заливаю прямо в барабан.
Не діє.
Черпак_для_фантазий• 22 января в 22:16
Отлично кислород отбеливает. Вам что-то не то подсунули.
Черпак_для_фантазий• 22 января в 22:17
Ответ дляШкідлива молекула
Не діє.
Сыплю в отсек для порошка в стиралку. Стираю капсулами
автор Шкідлива молекула • 22 января в 22:19
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Я у відсік його не сиплю, бо він погано розчиняється на делікаті в холодній воді.
У мене зараз шерстяні светри і шовкові рубашки, які не можу відбілити. Гель перволь білий.
автор Шкідлива молекула • 22 января в 22:20
Тому і питаю про той рідкий, хто знає
Черпак_для_фантазий• 22 января в 22:21
Ответ дляШкідлива молекула
Тому і питаю про той рідкий, хто знає
Так растворите его в теплой воде и замочите вещи. Не в машинке. В тазу. На пару часов. А потом в машинке постирать. Должно получиться
автор Шкідлива молекула • 22 января в 22:25
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Пробувала. І на ніч лишала у мисці. Дві рубашки, літрів 5-6 води і гранул цих розчинила вже повні дві ложки. Не взяв.
Може дійсно, якась фігня нафасована.
Черпак_для_фантазий• 22 января в 22:28
Ответ дляШкідлива молекула
Може дійсно, якась фігня нафасована.
Ms.Helen - из Авроры, отбеливает.
Ms.Helper - Шик и блеск, отбеливает.
Мне кажется, что сыпят везде одно и тоже, а называется по-разному )
В эпицентре тоже какой-то покупала - отбеливает.
У вас в пачке был или в нонейм кулечке?
Попробуйте магазинный...
Амвей 100 лет уже не видела нигде.
До войны тетушка какая-то возле кинотеатра Аладин на Позняках с раскладки продавала
автор Шкідлива молекула • 22 января в 22:32
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ms.Helen - из Авроры, отбеливает.
Ms.Helper - Шик и блеск, отбеливает.
У вас в пачке был или в нонейм кулечке?
Попробуйте магазинный...
Амвей 100 лет уже не видела нигде.
Він в пакеті, пакет в коробці, ложка в коробці, як бонус для ока
Черпак_для_фантазий• 22 января в 22:32
Ответ дляШкідлива молекула
Гм. Странно.
автор Шкідлива молекула • 22 января в 22:33
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Гм. Странно.
Точто, що гм
IQ 80• 22 января в 22:39
Саме 15 років тому я таким сипучим і користувалась. Тільки він якщо не плутаю був віх стандартній квадратній пляшці. До речі непогано підтримував білизну речей. Рідкого не памʼятаю
Я зараз в якості відбілювача користуюсь перкарбонатом з Аврори. Головне «активізувати» його окропом
Ось такий
https://avrora.ua/vidbilyuvach-dlya-tkanin-kisnevi...

А що зараз по ціні на Амвей, набагато дорожчий?
автор Шкідлива молекула • 22 января в 22:44
Ответ дляIQ 80
Ось такий

700 гривен за коробку
IQ 80• 22 января в 22:45
Ответ дляШкідлива молекула
700 гривен за коробку
Та ні, я б не купляла. Реально той що по посиланню в моєму пості гарно працює. В мене всі кухонні рушники біленькі
Маю натхнення• 22 января в 22:51
Ответ дляIQ 80
Ось такий

Я теж не пам´ятаю рідкого, тільки сипучий.
І теж перейшла на звичайний перкарбонат німецький.
IQ 80• 23 января в 07:22
Ответ дляШкідлива молекула
Може дійсно, якась фігня нафасована.
Більшість кисневих відбілювачівчце перкарбонат у різному відсотку, починаючи десь з 30%. Подивіться що в складі вашого Амвей.
Ms.Helen з Аврори це 100% перкарбонат. Вони пишуть, що й при низьких температурах працює, але все ж таки активувати його треба водою не менше 60 градусів, а краще окропом, щоб вони шипіло. Якщо тканина не дозволяє таких температур, то активувати відбілювач окропом, дати трохи охолонути і замочити на 2-6 годин. Потім Перу на 40 або 60 градусів і все чисте, біле