АгатаХристя• 23 января в 09:35
Якщо не скіні, то може такі?
Приміряю джинси, як вони мені? Вага 74 кг, ріст 164.
Залізна пані• 23 января в 11:19
Ответ дляАгатаХристя
взуття вже моє, куплене і давно ношене. Питання про те, як сидять джинси. Критику приймаю.
Ті, хто критикує взуття-вас не питали про взуття. А якщо цікаво то можете гуглити.
На розмір менше спробуйте, мені здається, що на такій фасон вони на вас великі.
барабанщица• 23 января в 11:24
Ответ дляАгатаХристя
Ааа, ну если взуття давно уже ношене и ваше, то выбор модели джинсов мне понятен))
Берите!
Хуже уже не будет,
Ну и лучше с таким вкусом тоже)
Берите!
Хуже уже не будет,
Ну и лучше с таким вкусом тоже)
сказочное_Бали• 23 января в 11:36
Ответ дляНе худа ні разу
Та легко. Вот
Фотки не мои , но в свободном доступе
Наверное считает, что это красиво) И стройнит!
сказочное_Бали• 23 января в 11:39
Ответ дляАгатаХристя
А Ви взуття отак з пластиковою біркою і носите?
Мамзелькіна• 23 января в 11:59
Ответ дляПлету корзинки
При тому, що ви не будете боса ходити, джинси в тому числі обирають під взуття або взуття під джинси. І я наприклад так і не зрозуміла, що не так вам сказали про ваше взуття? Це не кеди?
В авторки кеди оф вайт, якщо не помиляюся. Якщо оригінал, то досить дороге взуття. Але під ці джинси мені здається, теж не пасують. Але ж в автора не одна пара взуття, поїхала обирати в цих.
Я така бойова• 23 января в 12:10
Ответ дляАгатаХристя
Мені розміром більше розміром менше все одно. Головне, щоб сиділи добре. Я не претендую на місце найстрункішоі
Нормально виглядають джинси на вас, менше слухайте. Тут і Меланія не така
АгатаХристя
• 23 января в 12:12
Ответ дляВсе знаю від і до
А до чого тут менталітет?
До того, що питаю про джинси, а чую про взуття
АгатаХристя
• 23 января в 12:17
Ответ дляНе худа ні разу
А просто прямые?
Я себе вчера купила просто прямые джинсы и выдохнула - наконец то нашла то что надо.
Прямих вже є, хотіла щось нестандартне
БоВжеВільна• 23 января в 12:17
Ответ дляНе худа ні разу
Та легко. Вот
Фотки не мои , но в свободном доступе
Ноги гарні тут, треба вільний худік наверх щоб прикривало і все ок.
В шоколаде• 23 января в 13:49
А по фото и не скажешь, что 74 кг. Я также вешу но рост 172, выгляжу больше вас, мне кажется)
На счет джинсов, я думаю в бедрах они должны лежать свободнее и посадка как не ваша.. Может ещё поищете варианты?
Швидкоруч• 23 января в 13:50
Если у вас фигура груша то берите по типу скинни но с клешем в низу, они уровновешивают фигуру.
Метелики на душі• 23 января в 16:00
Ответ дляНевловимий Джо
Ви думаете скіні краще були б?
Я впевнена. В такому б з дому не вийшла, як на фото
Я погнала• 23 января в 16:10
Ответ дляАгатаХристя
мабуть все таки різний в нас менталітет, якщо вам не відоме моє взуття
Вы в них как Карлсончик!!!собаки уличные будут гнаться
Я погнала• 23 января в 16:11
Ответ дляАгатаХристя
Обсуждаем джинсы, при чем тут обувь
А то что у вас большое проблемы со вкусом .
СКИБИДЫШь• 23 января в 16:28
Ответ дляАгатаХристя
Мне нравится, Вам хорошо
Я всю тему не читала. Вы взрослая? Мне 47 лет, я люблю такое распи*дяйское - кеды, бойфренды, леггинсы с рубашками
Не ношу совсем классику и юбки
Біле пальто• 23 января в 16:38
Ответ дляВиниловая пластинка
+ вот эти вытачки как-то искривляют ноги,странное впечатление
Видимо, в моду вошли кривые ноги, а тем, у кого они ровные, навязывают подобные джинсы)
Дама_из_рекламы• 23 января в 16:57
чорні, або інший темний колір, прями крой, або може широкі від бедра, довгі.
Щаслива Я• 23 января в 17:06
Ответ дляВсех анонимов аноним
Подобаються мені такі коментарі 🤦♀️ по-перше у автора нормальна довжина ніг. По-друге всі, абсолютно всі моделі джинсів краще виглядають на струнких. Але які тоді на вашу думку носити жінкам із зайвою вагою?
Може, просто прямі, класіку? Навіщо надягати на себе те, що шиють для струнких?
Моль Моллівна• 23 января в 19:38
Яркий пример жирного тела без намёка даже на задницу и формы...
А ведь некоторые так любят ’пышек’