АгатаХристя• 23 января в 09:35

Якщо не скіні, то може такі?

Приміряю джинси, як вони мені? Вага 74 кг, ріст 164.
Стебель березы• 23 января в 09:56
Ответ дляАгатаХристя
мабуть все таки різний в нас менталітет, якщо вам не відоме моє взуття
А що взуття має до менталітету? Яким чином вони поєднуються? Поясніть)
автор АгатаХристя • 23 января в 09:56
Ответ дляСнідаю авокадо
Удалено администрацией...
Я відповіла одному із дописувачів, не всі ж такі
Трусиковед• 23 января в 09:56
Нормально сели, все ок
Одяг та сумки• 23 января в 09:57
вообще не ваш фасон широкое не ваше
автор АгатаХристя • 23 января в 09:57
Ответ дляСнідаю авокадо
Вы что, не поняли что у вас менталитет неподходящий?
Обсуждаем джинсы, при чем тут обувь
Плету корзинки• 23 января в 09:58
Ответ дляАгатаХристя
Обсуждаем джинсы, при чем тут обувь
При тому, що ви не будете боса ходити, джинси в тому числі обирають під взуття або взуття під джинси. І я наприклад так і не зрозуміла, що не так вам сказали про ваше взуття? Це не кеди?
Виниловая пластинка• 23 января в 09:59
в вашем случае только темные,однотонные,без таких карманов.wide legs,прямые
СкокоМнеДадите• 23 января в 09:59
Хорошо сидят джинсы
автор АгатаХристя • 23 января в 10:00
Ответ дляПлету корзинки
взуття вже моє, куплене і давно ношене. Питання про те, як сидять джинси. Критику приймаю.
Ті, хто критикує взуття-вас не питали про взуття. А якщо цікаво то можете гуглити.
Ловлю капці• 23 января в 10:00
Автор, нормальні джинси. Подобаються, беріть! В мене тип фігури гітара. Вузькі плечі, тонка талія, і кругла попа. Вага 67,зріст 167. І якби ви знали, як мені пасують скіні, які тут називають супермега застарілим. Мені подобаються-ношу.
Злива інформації• 23 января в 10:01
мне нравитесь в таком фасоне. но сами джинсы - нет. а вообще, главное, что вам самой себе было комфортно, тогда и окружающим будет ок
Плету корзинки• 23 января в 10:01
Ответ дляАгатаХристя
А де критика? Виглядає так, що ви самі придумали самі образились. А, вже побачила про 15 років
автор АгатаХристя • 23 января в 10:02
Ответ дляСтебель березы
Те, що я не питала про взуття и недоречно його тут критикувати. Об´єм продаж цієї моделі є в інтернеті.
Дама с заначкой• 23 января в 10:03
Автор, нормальные джинсы и вполне хорошо на вас сидят! И накладные карманы мне нравятся.

Мне вот только эти белые цяточки не нравятся. Эти цяточки - уже перебор.
Все знаю від і до• 23 января в 10:04
Вага велика, а де тоді попа?
Плету корзинки• 23 января в 10:04
По суті питання відповім-не ідеально, розумію, що сховати живіт важко, у мене теж з набором ваги починає випирати живіт порізаний кесарським розтином. Але як один з варіантів джинсів може бути
Соня-сонятко• 23 января в 10:05
а мені подобаються кеди, мені 46 і я би такі носила)
Невловимий Джо• 23 января в 10:06
Мне на второй фото нравится, а на первой как карлсон
Стебель березы• 23 января в 10:06
Ответ дляАгатаХристя
Так його ніхто і не критикував) тільки ви розказуєте про обʼєми його продаж, посилаєте про нього гуглити, і взагалі, як можна не знати, що це за взуття🤣
Все знаю від і до• 23 января в 10:06
Ответ дляАгатаХристя
А до чого тут менталітет?
PinkMa• 23 января в 10:07
Ответ дляСнідаю авокадо
Удалено администрацией...
’нам’
Все знаю від і до• 23 января в 10:07
Ответ дляАгатаХристя
А про менталітет де?
PinkMa• 23 января в 10:10
та ну спереди же выпирает куда такие
Любовь Калистратовна• 23 января в 10:10
Впечатление, что вы маляр-штукатур и вышли на перекур или пирожок съесть, в рабочей одежде.
Одним словом капец!
Может в темном цвете и без этих потеков и норм будет, но именно эти выглядят неопрятно и заляпанными.
Ладно если еще подросток в таком, но женщина, такое
Метелики на душі• 23 января в 10:12
О, це якраз той приклад, коли говорять, що скіні то фігня, не модно, треба широкі. Тоді буде гарно) Тільки щось пішло не так
МатьЧасть• 23 января в 10:12
Вони в цілому не гарні не гарні, навіть якщо не враховувати що великі вам. Спробуйте джинси в манго або h&m, у мене близькі до ваших параметри, їх джинси гарно сідають
Курочка• 23 января в 10:19
Почему пол такой убитый?
сказочное_Бали• 23 января в 10:20
Боюся уявити таку фігуру в скіні.
Продавчиня кіз• 23 января в 10:21
модель норм, але псують ці кармани, цяточки та ,,виточки,, на рівні колін
Клевотница• 23 января в 10:24
Не знаю, чому більшість зафукала. Мені сподобалось.
Єдине, ці білі цятки… не знаю, чи модно зараз таке