Диньчик• 23 января в 13:42

Дівчатка, Кому робили операцію по видаленню грижі в шиї?

Доброго дня.
Знайшли 2 грижі в шиї, сказали треба видаляти. Щось так страшно.
Розкажіть у кого як було, скільки вас тримали в лікарні, скільки після операції були на лікарняному.? Коротше поділіться своїм досвідом) Дякую велике)
ДеньгиНеСдаю• 23 января в 13:53
Скільки мм грижі? У вас є значний біль? Ви пробували робити спеціальну гімнастику для шийного відділу? У мене грижі за рік щоденних вправ зменшились на 2мм
Я тертий жук• 23 января в 13:59
Операція це останній крок? Ви вже все перепробували?
автор Диньчик • 23 января в 14:00
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Одна 1 см друга 8мм. Постійні головні болі, іноді німіють пальці на руках, ще біль від шиї до лопатки як натягнута струна. Лікарі кажуть краще нічого не робити до операції, і слава богу що я ще на ногах бо мало вже паралізувати. Але просто вона вилізла трошки в інший бік.
автор Диньчик • 23 января в 14:08
Ответ дляЯ тертий жук
Всі в один голос сказали нічого не робити, срочно операція.
Красота неземная• 23 января в 14:51
Ви чули за лікаря Шкіряка ( здається так) , десь він в Ужгороді чи де , кажуть його пацієнти , що він найкращий.
ДеньгиНеСдаю• 23 января в 15:39
Ответ дляДиньчик
1 см це справді велика. Оперуйтесь, я рік тому вивчала цю тему, воно того варто, тому що сама думала оперуватися, але в мене менші грижі, і за рік є прогрес від вправ, хоча так само німіє рука і кілька разів за рік пропиваю крс від невропатолога.

Для себе розглядала Горбатюка у клініці Спінекс у Вінниці, мені рекомендували, але там дорогі операції, майте на увазі
Inconvenient• 23 января в 18:29
Ответ дляДиньчик
Це дуже ризикована операція, тим більше у шийному відділі, тут, на порадниці, нещодавно писала дружина лікаря, що в Україні у шийному відділі цю операцію вдало не роблять. Пошукайте, знайдете її коментар. Може, за кордон поїдете? В Німеччині, наприклад, ці ворота (дірку) зашивають, в Україні - лишають, як є, тому найчастіше все закінчується рецидивом, який не піддається лікуванню. І паралізувати може і після операції, і біль не завжди зникає. Хоч розмір гриж великий, але все залежить від розташування, і грижі з часом зменшуються у розмірі. Мені 6 разів настирливо пропонували операцію, але через рік все пройшло, завдяки вправам і способу життя, тому я не йму лікарям віри, їм аби гроші стягнути. Я свого часу ледве ходила, іноді по півночі не спала. В Америці та ЄС спочатку лікуть медикаментозно і вправами, операцію роблять, якщо довгий період лікування приводить до істотного погіршення, нестерпного болю, т.і. На лікарняному ви будете щонайменше 2 місяці, але в знайомого реабілітація затягнулася на півроку, а через рік в нього почався рецидив. І потрібна дуже ретельна та довга реабілітація і обережне поводження, інакше все закінчиться погано. https://otzovik.com/review_1554807.html#google_vig...