Кинг-Конгша• 24 января 2025
Греечаніна Юлія Борисівна
Генетик в Харкові
Хтось був в даного лікаря?
Кинг-Конгша
• 24 января 2025
Ответ дляSo_so
Я знаю многих детей, которых там обследовали. Педиатр не может Вам отказать в направлении.
Ну вона запитала ,хто направляє
Я сказала,що сама вирішила звернутися
Вона не захотіла давати направлення аргументуючи це тим що діагноз в нас вже стоїть і нічого не зміниться
Я сказала,що сама вирішила звернутися
Баррикадница• 24 января 2025
Ответ дляАтятя_тётя
Якщо ви по темі аутизму, то вам призначать безглютенову дієту, можливо навіть без аналізу на переносимість глютену.
Бади з айхерб.
Дуже багато аналізів, у лабараторії біля них.
Все що ми здали у нас було в нормі, але нам все одно призначили бади.
І сказали їх купити в бад аптеці на науковій. Я коли туди прийшла, якась тітонька мені видала пігулки , які вона сама фасувала.
Ну звичайно таке я дитині давати не буду.
Для нас то був двічі витрачений час.
Бади з айхерб.
Для нас то був двічі витрачений час.
Аналогично
У моего ребенка была ещё аллергия и рвота после приема таблеток, я перестала их давать и обратилась к врачу снова, на что они мне сказали, что я слишком умная прекращать давать лекарства, что я должна только из слушать или идти гулять. Я пошла гулять
А у моей знакомой они 4 года говорили, что это не аутизм, назначали БАДы, а в 7 лет ребенка таки признали, что аутизм
Баррикадница• 24 января 2025
Ответ дляКинг-Конгша
Взагалі нічого не відбулось?
Только деньги потеряла и время
Ласую колобками• 24 января 2025
Ответ дляОбстановщица
Генетические обследования? Бесплатно?
Так. Але не всі . Лише мізер .
Атятя_тётя• 24 января 2025
Ответ дляОбстановщица
Люди просто не понимают проблему. во первых, хороших генетиков у нас в стране нет, эта я вам как врач пишу, во вторых, генетик не клиницист, он не лечит, ну обследуют вас на тысячи долларов, скажут, что да, это генетически обусловлено и что дальше? Они не лечат.
Ці що в Харкові лікують бадами.
Атятя_тётя• 24 января 2025
Ответ дляКинг-Конгша
Ну вона запитала ,хто направляє
Я сказала,що сама вирішила звернутися
Автор, якщо сильно хосете, то на сайті є їх номер телефону , наберіть і попросіть онлайн крнсультацію.
Але направлення на непереносимість глютену вам може і педіатр дати або гастроентеролог. Нам як раз дав гастроентеролог.
А весь їх інший підхід під великим питанням.
Моя знайома майже 8 років їх пацієнт, вони фактично харчуються бадами.
І не скажу що в них є якийсь еффект від цього.
Нам вистачило декілька разів туди сходити і бажання відпало.
Кинг-Конгша
• 24 января 2025
Ответ дляАтятя_тётя
Це ви про охмадит ?
Атятя_тётя• 24 января 2025
Ответ дляКинг-Конгша
Це ви про охмадит ?
Про Харківський медико генетичний центр
Кинг-Конгша
• 25 января 2025
Ответ дляАтятя_тётя
Про Харківський медико генетичний центр
Ні , направлення нам не дали саме в охмадит