ЗдесяЯ• 25 января в 09:24
Вам подобається така погода? Що це за зима така
З однієї сторони нема снігу і непрохідних доріг, машину відкопувать не треба.
Нема морозів сильних і не треба натягувати купу одягу, щоб не змерзнуть. Доволі комфорно прогулятись дест в парку по доріжкам, але не по приватному сектору, як у нас, я ніколи не виберусь з цього бруду на ковриках і взуття мити собі і дітям прямо набридло вже.
Але мені катастрофічно не вистачає сонця. Я прямо в депресії вже від цієї сірості і темноти.
Дивлюсь прогноз і весь тиждень наперед отаке.
Скільки відкладую покупку сушильної машини, думала світла не буде, то і сушилка не треба, але таки зберу гроші і весною куплю. Нічого не сохне
Чарівна патика• 25 января в 09:28
Їздили на канікули у Словаччину то хоч дитина снігу побачила.
Педиатор_я• 25 января в 09:29
Ответ дляКумася
Що можна в даній ситуації змінити?
Окрім країни проживання?
меня давило, как и автора. эта серость длиной в пол года просто не выносима. и, хоть у меня всегда дома темно, осознание того, что за окном солнце, действует прекрасно. таки сменила страну
Кумася• 25 января в 09:30
Ответ дляПедиатор_я
Удалено администрацией...
Мира всем• 25 января в 09:32
4 дня как у нас паршивая погода, но январь в принципе был достаточно солнечный. Скоро весна, ещё чуть осталось потерпеть
Цветут подснежники и почки на деревьях))) не фоткала
Дадосвидания• 25 января в 09:33
Чудова погода. Мені б нехай така вся зима була. Терпіти не можу ту снігову брудну кашу під ногами. Сонце не треба мені, я навпаки його не люблю.
Единорог_помог• 25 января в 09:34
Отличная зима. Нет качелей в один день снег -дождь- гололед. И нашим защитниками хоть какое-то тепло.
Педиатор_я• 25 января в 09:34
Ответ дляКумася
Удалено администрацией...
Кумася• 25 января в 09:35
Ответ дляПедиатор_я
Удалено администрацией...
Медсестричка• 25 января в 09:37
З листопада по лютий це досить звична ситуація. Якщо ви про те, щоб зимою було сонце і мороз -20, то ну його нафіг, що самому холодно, що хлопцям на фронті. Відразу думаю про них, коли псується погода((
Педиатор_я• 25 января в 09:37
Ответ дляКумася
Удалено администрацией...
Хачапууури• 25 января в 09:37
Очень люблю теплые зимы. И солнце. Сейчас живу в таком месте, где много солнечных дней. Сижу на скамейке и наслаждаюсь прям, как кошка )
Ms. Dolly• 25 января в 09:37
Меня устраивает такая зима больше, чем снежная и морозная. С солнцем- да, у меня тоже зависимость от него. Но для меня каждая зима - это ожидание весны, я только так ее воспринимаю: пережить)
ЯкаКраля• 25 января в 09:39
Мені все подобається, краще ніж те пекло що було літом. Попийте вітамін д, може менше сірість гнітити буде
Кумася• 25 января в 09:43
Ответ дляПедиатор_я
Удалено администрацией...
Аноним ФЕЯ• 25 января в 09:44
Так, дуже! Я ненавиджу сніг і холод. Прекрасна зима. Хочу щоб в нас завжди були теплі зими з виключно плюсовою температурою
Однозначная• 25 января в 09:47
Якщо б були морози та сонце, сиділи б ми без світла в холодних квартирах, тому що буб би дефіцит в системі, як було влітку в спеку. Тому я краще посиджу зі світлом та потерплю сірість за вікном
Аноним ФЕЯ• 25 января в 09:47
Ответ дляФорсия
Мне нормально, не завишу от солнца, если тепло. И пока вас не прочитала, не заметила, что его нет.))
Я така ж. Ніяк не помічаю відсутність сонця ,і цей фактор на мене не впливає
Ща как дам• 25 января в 09:54
Нравится такая зима. Кучу одежды не надеваешь, за всю зиму даже колготы не поддевала под штаны, тёплые свитера и шапку с шарфом не доставала из шкафа