ПростоБелка• 25 января 2025
Робота за кордоном, так не хочеться. Як прийняти рішення?
Знаю що вирішувати лише мені, вле як би вчинили ви? Є можливість поїхати на роботу в Польшу(вже їздила минулого року) з мамою, робота не важка, але морально дуже тяжка, плюс донька маленька(4роки) дуже скучаю, та переживаю. Також є син 13 років, думала може і його взяти з собою, робота біля моря, йому для здоров´я це буде дуже корисно. Але тоді донька буде скучвти не тільки за мною а ще і за братом. Іхати ужасно не хочу, але зарплата хороша, і нам ці гроші дуже потрібні(!!!
Elena_Kiev_Solomenskiy• 25 января 2025
Ответ дляПростоБелка
Я не знаю як там, вам видніше
вы ж там были уже
Сегодня я не я• 25 января 2025
Ответ дляПростоБелка
Там маленьке містечко, садіка нема. Ї це всього на 2-3 місяці
Якщо треба гроши, я бы поехала. Что тут думать. Но, ребенка совсем самого бросать стремно. Вы уверены, что папа позаботится? На свою маму я бы оставила
Стрибну в гречку• 25 января 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Що за важка морально робота біля моря ?
теж хотіла автора спитати)
Стрибну в гречку• 25 января 2025
Ответ дляДжем Шакіри
прибиральниця у готелі може
І що тут смішного? чи ’морально тяжкого’?
Пацака-задирака• 25 января 2025
Ответ дляПростоБелка
Так в чому питання, ви ж не на рік їдете. 2-3 місяці потерплять без вас діти.
ТрамвайGirl• 25 января 2025
Ответ дляУсатая полосатая
Ви всі працювати будете біля моря? І син, і мама?
Сину 13, як він там буде працювати?
Усатая полосатая• 25 января 2025
Ответ дляТрамвайGirl
Сину 13, як він там буде працювати?
Легко, біля моря)
Мама теж буде працювати?
мистерЛяпсус• 25 января 2025
Ответ дляПростоБелка
Так не вийде) Питання в тому чи брати з собою сина, не хочеться робити доньці гірше, але сину море(йод) піде на користь
Ви переоцінюєте холодну прісну Балтику
ТрамвайGirl• 25 января 2025
Ответ дляУсатая полосатая
Легко, біля моря)
Мама теж буде працювати?
Відколи в Польщі можна працювати офіційно з 13 років?
мистерЛяпсус• 25 января 2025
Ответ дляНафаня Маня
Зачем вы нарожали двоих детей если у вас проблемы с деньгами?
Зміну ситуації в країні ви не помітили ?
Алгонавт• 25 января 2025
Ответ дляПростоБелка
На тата. В нього сезонна робота, літом заробіток не великий
Нахер такой тато, вы еще родите от козла, пусть он зарабатывает, вы или детей забирайте и переезжайте, или мужика заставьте стать мужиком, сидит дома а жена батрачит за границей
все по ГОСТу!• 25 января 2025
Ответ дляУжгород
Я б їхала на зовсім з дітьми і не в Польщу
А какая страна сразу гражданство предоставляет или хотя бы пмж?
Не прохожу мимо• 25 января 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Це фізично важка
А у автора фізично не важка
Я одно время в Польше работала в отеле на берегу моря барменом. Работа не бей лежачего, делай коктейли и наливай напитки, много немцев, никакие они не жадные. Так пошутишь, там посмеешься над его шутками- и привет, чаевые. Но надо характер общительный.
Коллектив, кстати, тоже был непростой, гадости делали, перед шефом выслуживались, но...
все по ГОСТу!• 25 января 2025
Ответ дляlangi
Їдьте з сином. І гроші заробите і син на морі побуває. Це шанс. Якщо є з ким залишити доньку на цей час, то це чудово. Імхо, автор, але такі рішення треба приймати швидко, або да, або ні і не гризти себе за прийняте. У Вас, на мій погляд, чудова нагода.
А что даст холодное ветренное море в польше?
ПростоБелка
• 25 января 2025
Ответ дляlangi
Дякую!
мистерЛяпсус• 25 января 2025
Ответ дляПростоБелка
Дякую!
А син буде сам у воді ( на пляжі ) поки ви працюєте ?
Кринжова баба• 09 февраля 2025
купіть дитині перед від´їздом домашню тваринку, щоб їй було легше перенести розлуку з Вами. в ідеалі - кошенятко (головне, щоб чоловік не забував доглядати). це допоможе їй розслабитись і зменшить стрес
ПростоБелка
• 09 февраля 2025
Ответ дляКринжова баба
Дякую, це дійсно хороша порада. Але ми в орендованій квартирі і нам категорично не можна тварин(
Кринжова баба• 09 февраля 2025
Ответ дляПростоБелка
тоді як варіант: дуже круту іграшку, яка допоможе їй програвати сум. наприклад, сім´ю. ляльковий будиночок. від Playmobil на олх є переносні будиночки з татом-мамою-малятком. ідея така: це має захопити її увагу надовго і мати терапевтичний ефект. варіант два: щоб ви теж з собою взяли іграшку і трохи грали з нею по відео. це справді складно, не всі батьки це люблять. але вам треба придумати якісь ритуали для стабільності, щоб дитина, виконуючи їх у спілкуванні з Вами, заспокоювалась. не хочете грати, придумуйте по відео разом казку. тобто ритуал + якісно проведений час у форматі, який прийнятний для Вас і Вашої дитини. Плюс Вашій дитині потрібно фізично відчувати час. Вона може з татом в календарі відмічати, скільки днів залишилось до Вашого приїзду. Це їй теж допоможе пережити розлуку
Грозная Пантера• 10 февраля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
вы ж там были уже
Які тільки Гондураси тут шастають. Виключіть цю особу з ефіру.
Тишком_нишком• 01 марта 2025
Ответ дляПростоБелка
Сына берите , здоровье на вес золота