Нульовий сантиметр• 25 января в 18:05
Це таке покоління?
Сьогодні маю вихідний (рідке явище в мене). Спала довше,потім снідала довго. Потім пішли з дитиною в кіно.
Прийшли, чоловік зробив піцу, потім запік курку з картопелькою.
Я цілий день просиділа в телефоні.
А ось моя мама, так не розуміє.
Все життя прожила з поганим чоловіком (страждала), діти в неї теж не дуже *страждала), після смерті дочки залишився внук, який виріс просто ідіотом, забрали до війська (страждає). Чоловік помер, внуки запрошують пожити до себе.
Ні,плаче, а як же внук в армії, який дзвонить їй по сто разів на день і розводить на гроші.
Це вже не змінити її?
Я цілий день просиділа в телефоні.
А ось моя мама, так не розуміє.
Це вже не змінити її?
Само_достаточная• 25 января в 18:07
Смешались люди, кони .. Мама ваша, но у неё какая-то дочь, которая вам просто её дочь и чьи-то внуки
Червона калина• 25 января в 18:08
ща, пажжите, пытаюсь логически увязать картошечку с внуком, который разводит на деньги...
ЯНаПэПэ• 25 января в 18:08
Це просто донька,яка вирішила, що вона дуже розумна і почала полоскати свою мати. Спробуй, дитинко, походити у їх чоботах і не гніви бога тим, що у тебе все краще
Хлопаю ресницами• 25 января в 18:08
Ніяк, нехай страждає це її життя. Себе в цю фігню не втягуйте і не спасайте. Я теж спасала, і какашкою лишалась.
Постійно слухаю який був чудовий брат алкаш, а я так , непотріб. Тому страждання продовжуються, бо людина сама хоче страждати.
То спосіб життя, далі від вас буде страждати бо знайде недоліки
Однозначно• 25 января в 18:09
При чем тут поколение, если ваша мать просто такая. Это все равно что всех ваших ровесников или ровесников ваших детей под одну гребёнку.
Само_достаточная• 25 января в 18:09
Ответ дляЯНаПэПэ
Та ту ещё хз, чья это дочь) мамины дети, муж и внуки автору вроде как не родные
Нульовий сантиметр
• 25 января в 18:11
Ответ дляЧервона калина
Это моя жизнь как пример, в противовес как живёт и жила мама
ДелайКак_Я• 25 января в 18:11
Ответ длякнопкодав
Автор, какой то набор слов 🥴
Блін, це, мабуть, наша Люда Шоп таке сачініла
Нульовий сантиметр
• 25 января в 18:11
Ответ дляЯНаПэПэ
Пробовала. Пропонувала ще дуже давно щоб не терпіла алкаша, а жила зі мною
ЯНаПэПэ• 25 января в 18:12
Ответ дляНульовий сантиметр
До чого тут ваші спроби і бачення того ’як краще’?
Нульовий сантиметр
• 25 января в 18:12
Ответ дляХлопаю ресницами
Точно так. Пробую допомагати, так все віддає тому малому ...
кнопкодав• 25 января в 18:12
Ответ дляДелайКак_Я
Людка «трудо очень»? Так у нее про котов и Юрку
ЯНаПэПэ• 25 января в 18:13
Ответ дляНульовий сантиметр
Це ваша гординя і не більше. А саме за неї дуже боляче прилітає
Нульовий сантиметр
• 25 января в 18:13
Ответ дляЧарівна патика
Не, это дочка такая )))
Почему? Просила её раньше жить с нами, теперь помогаю
Нульовий сантиметр
• 25 января в 18:13
Ответ дляПослушная
Что за бред вы написали? К курочке вы бутылочку выпили?
Я не пью
Чарівна патика• 25 января в 18:13
Я цілий день просиділа в телефоні.
вот это в жизни счастье: просидеть целый день в телефоне.
И глаза ж с мозгом выдерживают. Или всё-таки не выдерживают, если такой ... пост автор создала? )))
ДелайКак_Я• 25 января в 18:14
Ответ длякнопкодав
Ні, Люда в політ темах. Вона з рос на укр перейшла вже декілька місяців. Такий самий набір текста, нічого не зрозуміло. Наш воєнний експерт , касандра-кличко з Теремків.
Хлопаю ресницами• 25 января в 18:14
Ответ дляНульовий сантиметр
Так отож, відчіпіться від неї. Їй цього всього не треба.
Вам хочеться скрасити їй життя, нічого не вийде
кнопкодав• 25 января в 18:14
Ответ дляДелайКак_Я
А, понятно
забиякина• 25 января в 18:15
Ответ дляНульовий сантиметр
еёная или евоная мама?
Нульовий сантиметр
• 25 января в 18:15
Ответ дляХлопаю ресницами
Але вона плачеться. І мені хочеться якось допомогти
забиякина• 25 января в 18:16
Ответ дляНульовий сантиметр
хрен редьки не слаще, судя по бессвязности изложения
Оля_с_киркою• 25 января в 18:17
Ответ дляНульовий сантиметр
Не совсем понимаю. Например я сегодня была на работе, подгоняла дедлайны, сходила к дочке на выступление, а ещё в нашу машину въехала машина на стоянке у супермаркета, что добавило нервишек. Мне по вашей логике, к умным или красивым?
Нульовий сантиметр
• 25 января в 18:19
Ответ дляОля_с_киркою
По моей лонике, Вы от этого не страдаете,воспринимаете как есть и не ищите новых страданий. А мама не хочет или не может без страданий