Ду да ду да ду• 26 января 2025
Навушники з Аврори варто купляти?
Чи вони зовсім не якісні ?
Ду да ду да ду
• 26 января 2025
Я уже різні купляла, і в комфі брала не дешеві, але чомусь через деякий час один перестає працювпти(((
Думаю чи варто переплачувати, може купити в Аврорі. Але, є думки що в аврорі навушники одноразові ((
Сапай вазони• 26 января 2025
Не стоит. Лучше доложите 200 грн и купите что-то получше. У меня пару недель авроровские прохрипели/проскрипели и заглохли.
Оябунчик• 26 января 2025
Ответ дляСапай вазони
какой у вас бюджет?
Говорю-балакаю• 26 января 2025
Якщо грошей обмаль, можна купити.
Коли війна почалась, ми вимушені були віїхати майже без нічого. На місці купили навушники в аврорі, щоб не заважати один одному з гаджетами, бо проживало нас 2 родини в одній квартирі. Вони ще живі)) Але ж якість звуку - самі розуміете...
Бабка-байкерша• 26 января 2025
Ответ дляДу да ду да ду
Сыну год назад взяли беспроводные, пока норм. Себе беру проводные, так как засыпаю под сериалы, тоже норм, на год хватает
Сапай вазони• 26 января 2025
Вот, купила следующие подороже ,но и качество звука совсем другое и по исполнению, хоть приятно в руки взять, но да, прожили около года и тоже сломались. Ну у меня вообще наушники долго не живут, отношусь к этому как к данности
Пополняю_Карму• 26 января 2025
У меня есть наушники за 40 грн ;) отличные. Мне правда слон на ухо наступил, то мне звук и за 40 грн и 40 тыс гривен одинаково звучит :)
Коплю на груди• 26 января 2025
Ответ дляГоворю-балакаю
Якщо грошей обмаль, можна купити.
Такой же опыт, правда, у нас часть уже сдохли, часть живы, вроде, но давно не пользуемся. Звук у всех был плохой. Но за эти деньги мы особо и не ждали ничего, лишь бы работали.
Не вмію заміряти• 26 января 2025
Panasonic купувала разів 3.Вічні.
Всі цілі.Проводні.
На жаль вже їх там немає
Всі цілі.Проводні.
На жаль вже їх там немає
Блакитна устриця• 26 января 2025
Це залежить від того, наскільки критичним для вас є якісний звук. Для мене якість звука важлива, я б не взяла.
TatianaKirill• 26 января 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
Panasonic купувала разів 3.Вічні.
Всі цілі.Проводні.
На жаль вже їх там немає
Всі цілі.Проводні.
На жаль вже їх там немає
Да, я теж на панасоніку роками. Останні ось 5 років живі, сама в шоці. Звук чудовий. Я вже типу і дорогі блютузові купила, а все одно панасонік теж беру постійно, коли інші на зарядці. І у всієї сім´ї ті паносоні вічні
Стигла полуниця• 26 января 2025
Ответ дляДу да ду да ду
Можно, они не убиваемые, по крайней мере я малому такие купила там)
Смячиком• 26 января 2025
Я , чесно кажучи, не знаю скільки коштують навушники в Аврорі, але на Розетці, наприклад, якісні JBL накладні можно купити за 1200-1500 . Можно , навіть , оформити оплату частинами. Ті 200 грн в місяць Ви й не помітите, але ж це зовсім інша якість звуку та й речі , загалом
Морковку дай• 26 января 2025
Ответ дляБабка-байкерша
Блин ну как вы спите когда в уши орет и ещё эти наушники запихнуты?
У меня муж так постоянно,спит в наушниках и шось там должно орать, даже я слышу,прошу сделать тише,а он хропит как конь
Морковку дай• 26 января 2025
Ответ дляСмячиком
До 100 грн
Говорю-балакаю• 26 января 2025
Ответ дляСмячиком
В Аврорі за 40 грн можна купити. Так що це зовсім різний бюджет.
ГейСюда• 26 января 2025
Покупала в Авроре год назад за 99 грн, проводные, на удивление работают- все ок. Довольна покупкой.