Хто можливо замовляв уже... взуття іде европейська маломірка чи повне? Як пишуть по таблиці? Розмір виробника 41 пише 26,5. Це як стандартний наш 41.
Оце фіфа• 26 января 2025
Ответ дляРостки жимолости
Китай китайский и с размерами там, часто, хз что.
одесса одесская)
Невісточка ж• 26 января 2025
Очень по-разному. У меня размер 39. Купила одни 40, вторые 38. Но в основном мне подходил 40-й.
Я вже згадала, колись в Харкові купляла по акції кеди , вони були зовсім трохи маломірки ( більше через круглий носок, який мені не дуже підходить). Уже 5 рік їм. Тягаю на роботі як тапочки. Це щодо якості , носяться нормально. Мені подобається, що у них є яскраві незвичні моделі.
ЯяяКакаджамбо• 26 января 2025
У меня 38, там, в основном, 39. Некоторые модели попадают размер в размер
КучМала• 26 января 2025
Обожнюю цей бренд. В мене співпадає розмір з їхньою сіткою. Купую вже багато років, ще з часів, коли лише онлайн можна було замовляти. Якість класна, моделі прикольні й оригінальні. Жодного разу не було розчарована. Цього року вже й донька доросла до дорослого розміру і купили їй суперові молодіжні кросівки.