Маю рацію• Изменено 26 января 2025

Порадьте лёгкий тональний, ВВ, чи флюїд

Зараз користуюся люміне СС, наче й нічого. Але після того, як спробувала пудру із люкс сегменту, захотілось щось таке, краще... Шкіра жирна, особливих проблем немає, перекривати нічого. Але вік 40 років. Хотілось би, щоб не матувало намертво, а просто вирівнювало тон. Дивлюся зараз на ці два. Порадьте, будь ласка, хто чим користується і що подобається. Біотерм переживаю, що дуже темний буде, їх тільки 2 тони. В мене світла шкіра
автор Маю рацію • 26 января 2025
Дивилась ще Este lauder. Спробувала в брокарді, наче й нічого, але щось не вразив, а ціна трохи кусюча
Глубоководная селедка• 26 января 2025
У меня ставшая в последнее время популярной на советчице Sensai glow base, обожаю ее
В шоколаде• 26 января 2025
Ответ дляМаю рацію
У мене такий тональний і сс еrborian.
Лаудер краще перекриває, ерборіан легше
Мяо мой мяо• 26 января 2025
Давно пользуюсь Мери Кей ВВ кремом. Просто мне идеально подходит оттенок и в целом крем нравится.
автор Маю рацію • 26 января 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Я на неї теж дивилась. А вона з тоном ?
автор Маю рацію • 26 января 2025
Ответ дляМяо мой мяо
Ой, є в мене і зараз, валяється. Взагалі не сподобався
Глубоководная селедка• 26 января 2025
Ответ дляМаю рацію
Я на неї теж дивилась. А вона з тоном ?
Очень легкий тон, не перекроет ничего, если надо что-то перекрывать. Дает легчайший тон и эффект влажного лица
автор Маю рацію • 26 января 2025
Ответ дляВ шоколаде
У мене такий тональний і сс еrborian.
Лаудер краще перекриває, ерборіан легше
За ерборіан багато відгуків, і вся такі різні ... Теж багато пише, що він занадто темний, рудий і т д. У Вас світла шкіра ? Лаулер цей він такий рідкий. Я нанесла на шкіру, в пори взагалі провалився і все. Щось я його не зрозуміла.
В шоколаде• 26 января 2025
Ответ дляМаю рацію
Ні, не світла.
Лаудер треба пензликом на зволожену шкіру. У мене пори великі, але не провалюється.
Чупокабра• 26 января 2025
Ответ дляМаю рацію
Я на неї теж дивилась. А вона з тоном ?
Люблю ще Clarins illusion, але це про матовий фініш, не такий сатиновий як у Lumene
В шоколаде• 26 января 2025
Ответ дляЧупокабра
О, а цей сlаrins на мені дуже окислється в жовтий.
Наша взяла• 26 января 2025
Chanel n1,якщо дозволяє бюджет.
Ще sensai хороший( той що флюїд),але Шанель більше подобається
Сумка з негодою• 26 января 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Эффект влажного лица хорош для молоденькие, для 40+ это только на вечер
автор Маю рацію • 26 января 2025
Ответ дляСумка з негодою
А что посоветуете?
Глубоководная селедка• 26 января 2025
Ответ дляСумка з негодою
Вам виднее
Сумка з негодою• 26 января 2025
Ответ дляМаю рацію
А что посоветуете?
Сама зашла почитать советы, Мишей пользуюсь много лет, надоела, но лень подбирать
Чупокабра• 26 января 2025
Ответ дляВ шоколаде
Який саме тон у вас окисляється?
У мене є 2, не помітила такого
В шоколаде• 26 января 2025
Ответ дляЧупокабра
Який саме тон у вас окисляється?
У мене є 2, не помітила такого
Ось такий був, за пару годин провалювався в пори і ставав рудим.
Чупокабра• 26 января 2025
Ответ дляВ шоколаде
Це я зрозуміла, але ж там багато його відтінків
язззззь!!!• 26 января 2025
Givenchy Prisme Libre Skin-Caring Glow Foundation - топ, пушка, огонь.
Почитайте отзывы и посмотрите обзоры