мистерЛяпсус• 27 января в 05:17

Ви теж терпіти не можете зважувати самостійно продукти в супермаркеті?

Love_Love_Love_• 27 января в 05:17
Я їх і не завантажую ніколи 🤷‍♀️
Пасхальний тролік• 27 января в 05:28
Даже никогда не задавалась этим вопросом
Пасхальний тролік• 27 января в 05:31
Автор а вы спросили чтобы рукулицо лепить вам отвечающим?
Одні думки• 27 января в 05:41
Ні, абсолютно спокійно зважую. Можу відкласти чи докласти, потім переважити. А не як у відділі м´яса, коли прошу кілограм, а мені одріжуть шмат на півтора, відмовлятись якось незручно. Я взагалі не сильно люблю спілкуватись з незнайомими людьми, навіть якщо це просто продавець в магазині. Я і каси обираю з самообслуговуванням зазвичай.
Бісить, коли в рошені прямо видирають з рук пакунки ’давайте зважу’
Зубачистка• 27 января в 05:59
Ні, мене абсолютно влаштовує. Я стала набагато щасливішою з появою супермаркетів, де все можна зробити самостійно, не звертаючись до вічнонедовольної жіночки, яка набере тобі те, що вона вважає за потрібне, та й ще за 57 кг більше.
Бабулька• 27 января в 06:52
В АТБ конфеты взвесить, это треш, пару раз пыталась помочь бабулькам. Все номера вразброс. И наблюдала многие, в итоге психуют. Причем администрация проблем не видит
Мульйонерша• 27 января в 06:54
Ответ дляБабулька
У нас в атб взвешивают на кассе.
Мульйонерша• 27 января в 06:55
Даже не задумывалась никогда. Вообще параллельно. Набрала и взвесила. Я не покупаю на развес много наименований, взвесить пару пакетов с овощами и фруктами не проблема.
Путающаяся• 27 января в 07:01
Ответ дляМульйонерша
У нас в атб взвешивают на кассе.
У нас единственное ,что конфеты самому ,а овощи/фрукты они сами
Я тертий жук• 27 января в 07:04
Бесит, когда сам не можешь. И это все взвешивают на кассе, у 10 покутелей по 5 кулечков взвесить, столет времени
viter33• 27 января в 07:06
Ответ дляЯ тертий жук
І продавець на касі питає в покупця ’які мандарини ви брали’ ? (бо там 3 види мандарин по різних цінах), покупець не може сказати((( і починається ’розбір польотів’ ((((
Тут надолго• 27 января в 07:09
Терпеть не могу, когда на рынке обвешивают. При том что смотрят в глаза и улыбаются, а потом оказывается что там на 30-50 процентов меньше.
А взвешивать самостоятельно не напрягает. У меня ещё и дома есть весы)))
Конфиденциальность• 27 января в 07:10
Мені простіше зважити самою овочі та фрукти, ніж стояти в черзі поки продавець зважить м´ясо чи рибу.
Сплачую на касі самообслуговування без черги.
Не можу терпіти черги
Пузата Хата• 27 января в 07:21
Ответ дляОдні думки
Я всегда говорю: до 1 кг. Надо четко ставить границы. Я понимаю, что им надо продать больше. Иногда улыбаюсь и добавляю: у меня не хватит денег.
Одні думки• 27 января в 07:52
Ответ дляПузата Хата
Та з кордонами к мене все ок, але поміхатись і типу жартувати мені інтроверту занадто ресурсозатратно. Звичайно, відмовляюсь, якщо мені дійсно багато, погоджуюсь, якщо ця кількість теж нормально. Але я краще візьму на 10 грн дорожче фасоване, але без черги і необхідності непотрібного мені спілкування.
Саме тому і на базар майже не ходжу.
Тримбулька• 27 января в 08:16
Наоборот. Люблю сама взвешивать
МадамОхмури• 27 января в 08:17
Люблю такие магазины. Можно легко купить один лимон, один апельсин.
Вот я кошке набираю разных мясных продуктов по чуть-чуть в мясном супермаркете.

Помню жёстко с мамой зашли в магазин и сказали чтобы нам взвесили 1 гуливерку или 100 г колбасы.
автор мистерЛяпсус • 27 января в 08:33
Ответ дляМульйонерша
У нас в атб взвешивают на кассе.
Именно конфеты в ’АТБ’ надо взвешивать :-(
Не служанка• 27 января в 10:52
Ответ дляБабулька
Мені часом здається. що АТБ спеціально роблять незручними, щоб здаватися недорогим магазином, хоча за цінами вони вже часто дорожчі за ту ж Фору.
Не служанка• 27 января в 10:52
Ответ дляМульйонерша
У нас в атб взвешивают на кассе.
овочі - так. цукерки - ні
Не служанка• 27 января в 10:53
Ответ дляЯ тертий жук
ага, і ще купа людей забули, який сорт мандаринів чи помідорів, тому біжать глянути й доуточнити
Кракадэ• 27 января в 11:11
Ответ дляБабулька
В Сильпо такая же история с замороженной рыбой: код написан на рыбе 5-6 значный, пока дойдешь до весов, код забываешь) ладно все сейчас с телефонами, сфотал и пошёл к весам, а бабушкам/дедушкам как
автор мистерЛяпсус • 27 января в 13:10
Ответ дляКракадэ
Ого память
автор мистерЛяпсус • 27 января в 13:11
Ответ дляНе служанка
Який жах(
автор мистерЛяпсус • 27 января в 13:11
Ответ дляНе служанка
овочі - так. цукерки - ні
Да.
автор мистерЛяпсус • 27 января в 13:12
Ответ дляНе служанка
Можливо.Ковбаси і сири і м´ясо,курка - це просто треш в ’АТБ’(
Мамина корзиночка• 21 февраля в 15:42
Мене спантеличує, що я забуваю важити. Бо в деяких магазинах вага на касі, в деяких самим треба важити, в деяких випічка вже зі стікером, а десь самому треба стікерувати.
Я плутаюсь 😒 але краще так ніж просити, щоб набрали і зважили
автор мистерЛяпсус • 21 февраля в 16:00
Ответ дляМамина корзиночка
Я не люлю зважувати продукти сама,мене це напрягає(