Мая твая не панимать• 27 января в 13:32

Які інгредієнти найкраще працюють для звуження пор?

Чумачечая Весна• 27 января в 13:32
Харчування і нормальні гормони
Просто красавица• 27 января в 13:34
Ниацинамид и ретиноиды
Но значительного улучшения не стоит ждать
КартаБезКомиссий• 27 января в 13:48
Постійна їх очистка працює, більше нічого
Весотехник• 27 января в 14:04
Можна спробувати апаратні процедури, лазер чи рф, але результат тимчасовий.
Уходя дверю не хлопать• 27 января в 14:11
З домашнього догляду найбільше подобається робити 2 рази на тиждень очищувальні маски.
Також моя шкіра любить, щоб її підкислювали: це пілінгі і тонери з кислотами. При регулярному догляді результат є точно. І не обов´язково купувати косметику за космічними цінами. Головне регулярність.
Весотехник• 27 января в 14:21
Ответ дляУходя дверю не хлопать
До речі, класно азелаінова кислота, крем скінорен добре допомагає
Госпожа_тамагочи• 27 января в 14:24
Ответ дляУходя дверю не хлопать
а щось і свого догляду можете порадити? люблю щось нове постійно пробувати.