Наполеон Бонапарт• 27 января в 16:39

Скільки тримаєтесь температура на вірус у ваших дітей.

Перші півдоби до 37,2, потім вище.
Друга доба 38-38
Сьогодні третя доба, половина пройшла і ще є 38-39.
Не ангіна, просто червоне горло і температура
Каже лікар чекати 4-5 днів і тоді якщо ще буде те пера ура, то Зак здати
dulenok• 27 января в 16:40
от 1 до 4 дней
Огірок та Помідорчик• 27 января в 16:51
Максимум было 10 дней
При гриппе была 7 дней
Сама вумна тутички• 27 января в 16:51
Це залежить від вірусу, а не від дитини. При грипі, ковіді, метапневмовірусі, мононуклеозі, вітрянці, кору і т.д. температура може і 7 днів триматися, і 10, а хвіст субфебрильний може місяцями тривати.
автор Наполеон Бонапарт • 27 января в 16:53
Стрептотест негативний. Сказала лікар вірус. Три - чотири доби зачекати і якщо буде ще підійматись до 38-39, то здати кров
Трактор Віка• 27 января в 17:08
по-разному
может быть вообще с нормальной температурой
nastenka.skoromnaya• 27 января в 20:09
В сина сьогодні 4-та доба, температура підіймається дуже швидко до 39,5 - сьогодні приїздив наш педіатр - діагноз грип та як ускладнення отит (вухо в сина не болить). Нашому лікарю довіряю. Сказав аналіз крові не потрібно, вже треба починати пити антибіотик. Така висока температура сказав може ще бути декілька днів.
Твоя подружайка• 12 февраля в 16:23
4 ночи были тяжёлые, вот сейчас 5 ночь и 5 день уже без повышенной температуры, кашляет.
У каждого ребенка по-своему, от вируса и иммунитета зависит.