Сарафанное радио• 27 января 2025

Чи помітна друга смужка на тесті?

Позаду 2,5 роки планування. 2 місяці тому була гістероскопія по видаленню поліпа. Перший цикл проліт. В цьому циклі ще не зрозуміло, але дуже надіюсь. Роблю лише евітест, оскільки інші у мене реагентили.
Дикая Роза• 27 января 2025
Ні, я не бачу
Просто звязда• 27 января 2025
Ні
Мизимец• 27 января 2025
Ні
НЛОша• 27 января 2025
Ні..реагент лише
Вот Она Я• 27 января 2025
Ну щось таке, шо навіть привидом важко назвати (на верхньому)
долой_лама• 27 января 2025
На другому фото примара смужки. Але якщо вже досить довго часу пройшло, допоки вона з´явилася, то значить просто реагент проявився. Скоріш за все в цей раз ще не має запліднення. І краще не тестами гратися а здавати кров на хгл в динаміці
автор Сарафанное радио • 27 января 2025
Ответ длядолой_лама
Планую завтра переробити тест і якщо щось знов побачу, то одразу здам хгл
Флюорография гуся• 27 января 2025
Удалено администрацией...
долой_лама• 27 января 2025
Ответ дляСарафанное радио
Робіть на ранішні сечу. Бажаю Вам дві смужки якнайшвидше і легкої вагітності.
автор Сарафанное радио • 27 января 2025
Ответ дляФлюорография гуся
Удалено администрацией...
Ооо, злобні люди підʼїхали
Ну куди ж без ваших порад
долой_лама• 27 января 2025
Ответ дляФлюорография гуся
Удалено администрацией...
Флюорография гуся• 27 января 2025
Ответ дляСарафанное радио
Ооо, злобні люди підʼїхали
Ну куди ж без ваших порад
Ну как хош. Еще ребенку передашь
Ждушечка• 27 января 2025
Ответ дляФлюорография гуся
Удалено администрацией...
Жестоко, но вы правы..... еще хгч . Модет след мес подождать..
Миловидна леді• 27 января 2025
Ничего нет
Трактор Віка• 27 января 2025
На мою думку таки є. В самої була така сама. Потім ще переробляла купу тестів в своєму житті, то коли вони негативні то там немає навіть натяка на смужку, просто абсолютно біле місце
Сусановна• 27 января 2025
Я ничего не вижу
So_so• 27 января 2025
Ответ дляСарафанное радио
Сделайте тест, не ходите сдавать хгч.
Апофиозная• 27 января 2025
На верхнем возможно.
Вы одновременно два эти делали?
Я не тону• 27 января 2025
Какой день после овуляции или па? через 10 дней только можно мочить начинать - раньше нет смысла. Но на верхнем призрак вижу
Алина-1240• 27 января 2025
Нет.то теснение для реагента
автор Сарафанное радио • 27 января 2025
Ответ дляЯ не тону
Справа в тому, що в мене було 2 овуляції в цьому в циклі. Від першої 15дпо, від другої 4дпо.
Плету корзинки• 27 января 2025
Нет эти тесты пустые.сама еви люблю. амг у вас какой? спермограмма в норме?
Я не тону• 27 января 2025
Ответ дляСарафанное радио
значит с первой пролет, а насчет второй будет ясно в ближайшие дни - либо цикл начнется либо нет.
автор Сарафанное радио • 27 января 2025
Ответ дляПлету корзинки
Амг 3.17 і інші гормони в межах норми
Спермограма в нормі
Просто каралева• 28 января 2025
Ответ дляСарафанное радио
Амг 3.17 і інші гормони в межах норми
Спермограма в нормі
Сьогодні робили тест?