Сарафанное радио• 27 января 2025
Чи помітна друга смужка на тесті?
Позаду 2,5 роки планування. 2 місяці тому була гістероскопія по видаленню поліпа. Перший цикл проліт. В цьому циклі ще не зрозуміло, але дуже надіюсь. Роблю лише евітест, оскільки інші у мене реагентили.
долой_лама• 27 января 2025
На другому фото примара смужки. Але якщо вже досить довго часу пройшло, допоки вона з´явилася, то значить просто реагент проявився. Скоріш за все в цей раз ще не має запліднення. І краще не тестами гратися а здавати кров на хгл в динаміці
Сарафанное радио
• 27 января 2025
Ответ длядолой_лама
Планую завтра переробити тест і якщо щось знов побачу, то одразу здам хгл
долой_лама• 27 января 2025
Ответ дляСарафанное радио
Робіть на ранішні сечу. Бажаю Вам дві смужки якнайшвидше і легкої вагітності.
Сарафанное радио
• 27 января 2025
Ответ дляФлюорография гуся
Удалено администрацией...
Ооо, злобні люди підʼїхали
Ну куди ж без ваших порад
долой_лама• 27 января 2025
Ответ дляФлюорография гуся
Удалено администрацией...
Флюорография гуся• 27 января 2025
Ответ дляСарафанное радио
Ооо, злобні люди підʼїхали
Ну куди ж без ваших порад
Ну как хош. Еще ребенку передашь
Ждушечка• 27 января 2025
Ответ дляФлюорография гуся
Удалено администрацией...
Жестоко, но вы правы..... еще хгч
. Модет след мес подождать..
Трактор Віка• 27 января 2025
На мою думку таки є. В самої була така сама. Потім ще переробляла купу тестів в своєму житті, то коли вони негативні то там немає навіть натяка на смужку, просто абсолютно біле місце
Я не тону• 27 января 2025
Какой день после овуляции или па? через 10 дней только можно мочить начинать - раньше нет смысла. Но на верхнем призрак вижу
Сарафанное радио
• 27 января 2025
Ответ дляЯ не тону
Справа в тому, що в мене було 2 овуляції в цьому в циклі. Від першої 15дпо, від другої 4дпо.
Плету корзинки• 27 января 2025
Нет эти тесты пустые.сама еви люблю. амг у вас какой? спермограмма в норме?
Я не тону• 27 января 2025
Ответ дляСарафанное радио
значит с первой пролет, а насчет второй будет ясно в ближайшие дни - либо цикл начнется либо нет.
Сарафанное радио
• 27 января 2025
Ответ дляПлету корзинки
Амг 3.17 і інші гормони в межах норми
Спермограма в нормі
Просто каралева• 28 января 2025
Ответ дляСарафанное радио
Амг 3.17 і інші гормони в межах норми
Спермограма в нормі
Сьогодні робили тест?