Пускаю бісики• 27 января 2025
Коли це пройде?
Дівчата, вагітність, 7й тиждень. Почало нудити. Голодна-нудить, поїла-нудить, мажусь дезіком-нудить від нього, не мажусь- нудить від себе. Улюблений парфуми став просто якимось гімном тхнути.
При першій вагітності такого не було. Коли пройде цей стан?
Зубачистка• 27 января 2025
Це норм стан вагітних,мене нудило від звичних запахів освіжувачів і парфумів,а ще курців і перегарів
Курочка• 27 января 2025
Може у першому триместрі, а може і до кінця вагітності. Ніхто не угадає.
Конфиденциальность• 27 января 2025
У мене токсикоз починався з 7 тижня і до кінця 12-го.
Тримайтеся, це паскудна штука, але можна пережити.
Аноним_1857• 27 января 2025
У меня обе беременности были с жутким токсикозом с 7-ой до 13 недели.
Думала не выживу - ничего не задерживалось в желудке
Аноним НаВсеГда• 27 января 2025
А я от томатов и кетчупа почти ригала
. Первые 3 месяца. Было спасение-кусочек лимона во рту.
Пускаю бісики
• 27 января 2025
Ответ дляСмайликівна
Пару тижнів вас помотає. Я пам´ятаю як пахла вода з чайника))
От да, вода теж стала мати певний запах
ЧупакабраЗеБест• 27 января 2025
у меня было такое только в 3 беременность, и длилось аж до 14 недель.
мне просто было плохо и тошно, но ях отя бы не рыгала.
а подруга рыгала постоянно, минус 10 кг за мес.
пошла в стационар, сделали ей анализы какието, оказалось вирус.
пролечили ее, стало легче жить. родила здорового мальчика, не то что я
Пускаю бісики
• 27 января 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
А с вашим малышом что?