Федорино Горе• 29 января в 19:22

Болі після УЗД

Сьогодні був 2 скринінг, УЗД хвилин 30 проводили, щоб все роздивитись, від того часу ниє живіт і трохи поперек. Так має бути?
Мию вікна у мороз• 29 января в 19:25
Ні
Алина-1240• 29 января в 19:27
Может такое быть,где то датчиком прижали и немного тонус повысился
Скользкая• 29 января в 19:29
В норме, нет.
Тем более, узи ж не трансвагинальное
Не пириживай• 29 января в 21:04
Лікар криворучко.
Більше до нього не ходіть.
У моєї подруги після УЗД на 30 тижні почалися передчасно пологи (лежала на збереженні). Зупинити не змогли, хоча це 7-й розкручений пологовий у Києві. Перинатальний центр.
Як потім вона з дітьми по лікарнях їздила, не писатиму.