Летчица• 27 января 2025

Баланс між реалізацію в соціумі та жіночим щастям

сегодня накрыло конкретно 😩 где и как найти баланс между жизнью в социуме и гармонией дома. Мне кажется невозможно в принципе.
Вот к примеру. Я обожаю свою роботу, но я понимаю что начала срываться на домашних и проблема не в них , а во мне и в том, что когда я отдала всю энергию другим, хочется либо пойти где-то затусить , либо просто отдохнуть от всех и вся, но дома это нереально, когда вокруг кто-то 😭 и нужно переключаться с одной работы на другую домашнюю
автор Летчица • 27 января 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
ви конкретику можете привести? Чим ви зайняті і що він від вас хоче?
Спорт тренером працюю . В мене 5 групових тренувань на тиждень , також езотерикою захоплююсь та намагаюсь в цьому напрямку розвиватися. Тренерство не про заробіток взагалі. До тренувань треба готуватися, це як вчитель готує програму , так само з тренерством.
Після тренувань хочеться відпочити, тому що фізично виснажує. Плюс ще свої тренування у інших тренерів для себе відвідую.
Вдома робот пилосос їздить , готувати не встигаю. Плюс ще діти його від першого шлюбу у нас тусуються . І цей балаган на мене негативно впливає.
Хоче щоб готувала , щоб по хаті все було прибрано і взагалі: «де та дівчина , яку я кохав до цього?». Вже не можу це все вивозити
Хлопаю ресницами• 27 января 2025
Ответ дляЛетчица
ну так ви по справедливості самі собі чесно признайтеся, що ви даєте своєму чоловікові? Там вище жіночка писала що її чоловіку побут не треба, йому треба атмосфера. Але суть то одна і та ж: одна жінка стала приготувала борщ, інша витратила свою енергію на те щоб той борщ замовити, накрити стіл, нарядитися в пеньюарчік і накрутити кучері на дайсон, зустріти чоловіка веселою і енергійною, зробити масажик після роботи, організувати перегляд фільму. Це і є атмовфера. Ну а що по вашому, прийти втомленою, зачинитись у спальні і просити щоб ніхто не чіпав - це атмосфера в домі? Якщо і ваш чоловік вас не влаштовує то який смисл в ввшому співіснуванні? Шукайте того хто ходитиме з вами на спорт.
Фізик-ядерщик заочно• 27 января 2025
Ответ дляЛетчица
Если не секрет, какая у Вас разница в возрасте с супругом?
1 год. Мне 34, ему 35
Фізик-ядерщик заочно• 27 января 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
так і атмосферу вона не створює - ви тему читали? Автор зайнята чимось за межами сім´ї. Втомлюється, потім хоче щоб її ніхто не чіпав. Яка атмосфера? Який вклад в сім´ю?
Автор занимается тем, что любит. И если приходит с любимой работы домой и не готовить, не убирать, то прекрасно она бы проводила время с семьей. А так она возвращается с работы и становится к плите, надо проверить уроки, помыть полы, а потом еще ублажить мужа.
Пишу каліграфічно• 28 января 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
ну а якщо чоловік змінить свою добре оплачувану роботу на іншу, з зарплатою в 10 тисяч але пропадатиме там до 10 вечора? Бо він убачатиме в цьому свій розвиток як особистості і підвищуватиме самооцінку? Тоді дружина має все вдома робити, ще й викручуватися к прожити на ті копійки, бо ж чоловік працює більше годин? Чи як? Думаю, скаже, слухай Васю, кидай свою єрунду і йди заробляй гроші, бо треба сім´ю годувати, а не особистість розвивати. То чому так само не може сказати чоловік? Якщо я і так забезпечую сім´ю то кидай свою єрунду і йди на легшц роботу або менше годин, бо сім´ю треба ввечері годувати борщем.
Так ви ж бачите з постів автора, що її чоловік каже, що якщо жінка не працює, він її не поважатиме, нема про що з нею спілкуватися і він піде наліво. Це зовсім не ті речі, про які ви пишете. Там немає мови про те, що їй треба менше напрягатися, щоб вдома борщ був зварений, там чоловік хоче типу як все на рівних,але прислуга жінка.
Лупаю цю скелю• 28 января 2025
немає такого
у нас поки тільки перекоси
краще шукати такого чоловіка, щоб не шукати роботу, або шукати таку роботу, щоб не шукати чоловіка - перший варіант неможливий, другий - надійніший,

це як лапше тренінги - як уникнути професійного вигорання - слухайте, дайте мені 2 робочі години на день і за це зп 100 тис грн у місяць і я гарантую, що у мене ніколи не буде професійного вигорання
Ромашкинная• 28 января 2025
Ответ дляЛетчица
Тут ще все порівнюється з його мамою. У нього як він каже образ мами в свідомості і він хоче щоб дружина була як його мама. А в мене внутрішнє бажання догодити йому і я просто виснажуюсь. Єдине що , я втомилася від усього і дійсно мабуть то не моя людина …
Автор, Ваша проблема, что Вы пытаетесь ему угодить. Думаю, именно это Вас угнетает морально. Скорее всего, он сильно манипулирует Вами и навешивает комплексы. У Вас нет собственного стержня и точки опоры, Вы легко поддаетесь его манипуляциям, постоянно пытаетесь ему быть хорошей, удобной, прогибаетесь и все равно чувствуете, что не дотягиваете.

Подумайте, что он хочет, конкретно. И чего хотите Вы?
Вы хотите мужа пополамщика? Или он хочет стать таким мужем? Если Вы работаете, то не обязаны зарабатывать наравне с ним. Вы женщина, поэтому имеете полное право зарабатывать меньше и при этом поровну делить с ним домашние обязанности. Сам по себе быт - это как полноценная , еще одна работа , которая, к стати , достаточно высокооплачиваемая. Если Вы будете полностью вести быт , да еще и работать, то ваш вклад в семью будет намного больше, в не зависимости от того, сколько он там зарабатывает.
Не давайте мужу ’растекаться мыслями по древу’ быстро ставьте его на место, когда он Вас упрекает, что он бы хотел в вас видеть маму, которая все успевала и работу и быт. Скажите, что не сможете уважать его, если он превратится в пополамщика, чувствуете, что он вас обесценивает. Вы же не сравниваете его с другими мужьями, у которых жены в бриллиантах, на крутых тачках ездят по салонам и на шопинг в Италию , а на отдых на Мальту, он ведь тоже до такого не дотягивает, так чего тогда права качает?