Играю у края• 28 января в 13:01
Какой оператор выгоднее в роуминге?
Киевстар в роуминге даёт максимум 5,5гиг...есть кто-то покруче ?))
Чупа-чупс• 28 января в 13:12
лайф.
не треба нічого окремо доплачувати, просто сам активується роумінг і все.
маєте ті самі гігабайти що у вас в вашому пакеті
Доль Чекомбана• 28 января в 13:23
Залежить ще від країни в яку ви їдете. Наприклад в Португалії найвигідніший виявився МТС 10г, так як Лайф як вдома в Португалії не працює.
Советчица Года• 28 января в 13:38
Тільки Лайф. Без доплати за роумінг, користуєшся власним тарифом