Жена аллигатора• 28 января в 19:33
Можна носити таку сумку з джинсами та кросівками (шкіряними)?
чи вона занадто класична і потрібно із звичного мені кежуала робити смарт кежуал, щоб воно норм виглядало? Раніше носила сумки крос-боді, але болить плече через них, купила таку, щоб в руці зручно носити було.
Блакитна устриця• 28 января в 19:34
Она не классическая, она никакая)
Будто ее ребенок на уроке труда сшил)
Жена аллигатора
• 28 января в 19:39
Ответ длялаМпочка
Она жуткая. Её лучше ни с чем не носить.
Можливо, невдале фото. Це лаконічна шкіряна сумка, розмір невеликий. Просто на ній - нічого зайвого.
ВсеЧетко• 28 января в 19:45
А почему нельзя? Кто вам запретит? Чего именно вы боитесь? Что тыкать пальцами и смеяться на улице будут?
Показушница• 28 января в 19:47
Ответ дляЖена аллигатора
Набігли екперДи моди та стилю.
Сумка лаконічна, тому носити можна будь з чим.
Рогнеда Карповна• 28 января в 19:47
Ответ дляЖена аллигатора
С джинсами такие сумки надо носить ,кстати ручная работа
Ждун с Нибиру• 28 января в 19:49
Ответ дляЖена аллигатора
Класна та лаконічна.
Жена аллигатора
• 28 января в 20:32
Ответ дляМальдивирую
Італія вогс, вона носитиметься роками, і для кожного дня чудово
Так, це вона:) Дякую.