Лепешечка• Изменено 29 января в 18:17

Подруга народила від віруючого і тепер страждає

Від баптіста і сама тепер такою стала.
А він виявився майже антисоціальним, його всі дратуюсь, всі навкруги придурки, або на роботі, або вдома, нікуди не ходять окрім церкви.
Вона дуже жіночна і покладиста то і сподобалась йому.
Народила першу дитину, виявився хлопчик, а у нього характер чоловіка і він вже майже у 5 років мамою верте як хоче, псіхує, оре, б´є. А чоловік хоче 4 дітей і хоче щоб усі хлопчики були, дівчат не любить, то вона вагітна другим і молиться щоб був хлопчик
я на це все дивлюсь і офігіваю
Алина-1240• 29 января в 18:18
И?)ей его суд присудил?)
автор Лепешечка • 29 января в 18:19
Ответ дляАлина-1240
И?)ей его суд присудил?)
вона не бачить особливо проблем
жаліється що важко, що треба вигадувати підхід і до дитини і до чоловіка, але на все згоджується
Джинци на Флісі• 29 января в 18:19
Ответ дляЛепешечка
вона не бачить особливо проблем
Ну, це її життя і її вибір.
Не худа ні разу• 29 января в 18:19
В чем вопрос?
Доктор Погребельный• 29 января в 18:19
Ответ дляЛепешечка
вона не бачить особливо проблем
Это ее путь. Вы в этой ситуации кто и зачем:?
Алина-1240• 29 января в 18:19
Ответ дляЛепешечка
вона не бачить особливо проблем
Так ей норм.пусть будет счастлива в своем видинье мира
Love_Love_Love_• 29 января в 18:20
Автор, про що тема?
Розкажіть щось про того від кого народили ви?
Бокс-орун• 29 января в 18:20
По моему проблема не в его вере, просто он самодур. У меня соседи баптисты, просто замечательные люди
автор Лепешечка • 29 января в 18:20
Ответ дляАлина-1240
Та вона виснажена, майже ніяка при зустрічі
мені постійно здається, що вона на межі розридатися, як сльози на очах
Домашня Зюзя• 29 января в 18:21
Она сама своей жизни хозяйка, когда она делала выбор, Вы в этом участие принимали?
Мейк-ап форева• 29 января в 18:21
Ответ дляЛепешечка
вона не бачить особливо проблем
Ну і дура. Що тут ще скажеш
Алина-1240• 29 января в 18:22
Ответ дляЛепешечка
Ну для нее это норма.пусть живет себе.не надо человека вырывать с его нормы,люди не меняются,а она к такому образу жизни адаптированна и он ей привычен
ФсеСама• 29 января в 18:22
А если девочка родится , ваш баптист ее утопит ?
автор Лепешечка • 29 января в 18:23
Ответ дляФсеСама
я якусь фразу від неї почула, що він казав: ’якщо це девка - то мене від неї вже тошнить’, заочно вже ненавиджу його
Красавица писяная• 29 января в 18:23
Слухайте,а Ви там яким боком? Скільки років подрузі? Чим її привабив цей чоловік? Справа не в баптизмі,баптисти адекватні віруючі,це чоловік такий пришелепуватий
Мейк-ап форева• 29 января в 18:25
Ответ дляЛепешечка
А він в курсі, що стать залежить від чоловіка? Друга Х-хромосома вже закладена в сперматозоїді, який запліднив яйцеклітину.
автор Лепешечка • 29 января в 18:26
Ответ дляДомашня Зюзя
Ні звичайно, але вона одна з тих хто мене оточує
То її життя мені не байдуже і цікаве
Я нічого напряму не кажу, та і чи є сенс, вона не працює, у неї немає свого житла. чоловік видав настанову, що займатися дітьми то її обов´язок
КокошинЭль• 29 января в 18:26
Что-то мне тролльчатиной попахивает. Очередная тема для повышения активности форума?
автор Лепешечка • 29 января в 18:26
Ответ дляМейк-ап форева
мені здається таких чоловіків це не дуже хвилює
ФсеСама• 29 января в 18:26
Ответ дляЛепешечка
А вас чего так колбасит ? Он же не ваш муж .
Джонсонюк• 29 января в 18:26
Автор, у вас такие интересные подруги. И каждая достойна отдельной истории и темы
Швендяю містами• 29 января в 18:27
Как-то толсто... Мы участок под дом купили на улице, где баптисты живут. И у нас была строительная бригада из них. Порядочные, очень трудолюбивые и ответственные. Да, женщины вкалывают дома, хозяйства, дети. Но все приучены к труду и бить женщину у них не принято. Так что, придумайте что-то интереснее.
автор Лепешечка • 29 января в 18:27
Ответ дляФсеСама
за такі вислови
дитина ще не народилась, а її доля наче вже приречена якщо вона жіночої статі
автор Лепешечка • 29 января в 18:28
Ответ дляШвендяю містами
Це як одна з його властивостей, звідки я знаю чи впливає це на його якості, але в кращу сторону точно ні
чи ви думаєте всі баптисти прекрасні люди?
Губка Боб• 29 января в 18:30
нехай рожає ще. він точно зміниться
Швендяю містами• 29 января в 18:30
Ответ дляЛепешечка
за такі вислови
Ну, в светском государстве Украина доля мужской части населения предопределена как массовая отправка на смерть. Вас это не бентежить?
Продаю витрішки• 29 января в 18:30
Може який ідейний.
Мейк-ап форева• 29 января в 18:30
Ответ дляШвендяю містами
’ бить женщину у них не принято’ - не прийнято, щоб про це сторонні знали.
І невже вйобувати з ранку до ночі і не бути битою - це єдине щастя в житті жінки?
автор Лепешечка • 29 января в 18:30
Шкода, що жінки і знецінюйте це, по типу це не можливо
Ой як можливо, і хоча і дивно чути, але якось по троху сором´язливих, жіночних затягує у такі відносини часто
Швендяю містами• 29 января в 18:30
Ответ дляЛепешечка
Я думаю, что Вы неумело троллите.