ПотеряласЯ Я...• 23 января в 20:34

Чоловік маніпулятор

Мені 44 роки,маю двох дітей. Вийшла заміж за чоловіка,якому 50 років,сам виховує дочку. Рік зустрічалися,був романтичний,компліменти,все для мене,добре відносився. Як одружилися почалося. Спочатку проблеми з його дочкою,ревнує,я конкурентка. Дівчині 16 років. Він тоже став якийсь нервовий. На роботі має трохи проблеми,хоче щоб вдома всі його слухали. Зганяє свої нерви на мені. Особливо любить маніпулювати і роздувати з мухи слона. Кожного дня з якоїсь дрібнички роздує скандал. Якщо є якась проблема,то не буде обговорювати як вирішити,а починає про все на світі говорити,тільки не про це і підключає різні маніпуляції,переходить на інші теми. Стане Наді мною і так морально довбе різними питаннями. Я можу відповісти на питання, він таке відчуття,що не чує,буде 100 раз одне і те саме питати і не дасть піти в іншу кімнату, може за плечі тримати. В мене вже почав тиск скакати,око дьоргатися. Коли ви нервує і бачить,що мені вже погано,перетворюється на ідеального. Починає бігати біля мене,догоджати,і так до наступного разу. В нього нема середини,або за дуже опікає,потім морально мозок виносить.
В кого є такий чоловік. Як ви живете? Як навчитися не реагувати,стати пофігісткою?
So_so• 23 января в 20:35
А в чём смысл этого брака сейчас?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 23 января в 20:36
Как научиться не реагировать, когда вас считают за дерьмо? ХЗ как, я не хочу этому учиться и вам не советую
Не прохожу мимо• 23 января в 20:37
Зачем так жить?
автор ПотеряласЯ Я... • 23 января в 20:37
Ответ дляSo_so
А в чём смысл этого брака сейчас?
Я не виходила заміж,щоб розводитися…
Не прохожу мимо• 23 января в 20:37
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Я не виходила заміж,щоб розводитися…
Ну терпите.
So_so• 23 января в 20:37
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Я не виходила заміж,щоб розводитися…
Типа пожизненного заключения? Интересный взгляд)
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 23 января в 20:38
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Я не виходила заміж,щоб розводитися…
А зачем вы выходили замуж? Чтоб быть унитазом для слива эмоций?
13чудоСВЕТА• 23 января в 20:38
Пришло время уходить от него.
ТрамвайGirl• 23 января в 20:39
чогось мені здається, що автор щось замовчує
Шеллар• 23 января в 20:39
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Я не виходила заміж,щоб розводитися…
Ну тоді терпіть - Kinder, Küche, Kirche!
Сподіваюсь, що у Вас сини, бо давати донькам такі установки - це вже злочин.
Вредняжка• 23 января в 20:40
А вы начните его долбить замечаниями. Он же не идеальный. Конечно, вы должны быть морально готовы что он пустится во все тяжкие, но он первый начал.
наКоблучках• 23 января в 20:40
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Я не виходила заміж,щоб розводитися…
Так яку відповідь ви тоді хочете. Він не зміниться, він такий був і є зараз, а з часом буде ще гірше. Просто раніше до одруження поки був з вами тримав себе в руках. Не хоче розводитись терпіть сварки і пийте таблетки від тиску. Шкода ваших дітей, які бачать як чужий дядька над їхньою мамою знущається. До речі з часом і до дітей ваших так буде ставитись.
Не прохожу мимо• 23 января в 20:41
Ответ дляТрамвайGirl
Будет хвороста по ходу темы подбрасывать. Уже по ответам автора понятно, что трольчатиной несёт.
Благоуханочка• 23 января в 20:41
Ответ дляТрамвайGirl
Хата его
Акуна_Матата• 23 января в 20:42
Это тиран скорее и психологическое давление. Вы разве счастливы с ним, комфортно морально с ним? Для чего вашим дочка пожросткам ТАКОЙ пример отношения к женщине. Для чего было расписыватья, пожили бы так немножко и отправили бы его. Жизнь одна, будьте счастливы а не загнобленны. И подумайте о своих детях
наКоблучках• 23 января в 20:42
Ответ дляТрамвайGirl
Напевно добре заробляє і забезпечує ось і терпить
Аннуитет• 23 января в 20:42
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Я не виходила заміж,щоб розводитися…
А для чого? Бачу ви стали щастливою жінкою з ним. Якби зі мною хоч раз чоловік за 22 роки таке учудив, я б вже не жила з ним. А ви питаєте в кого таке. В терпіл мабудь.
ТрамвайGirl• 23 января в 20:42
Ответ дляБлагоуханочка
Хата его
і дочка його не така. не так сидить, не так ходить, не так дихає, кімната в неї краща
Даю справку• 23 января в 20:43
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Я не виходила заміж,щоб розводитися…
Тогда молча терпите. Не быть же разведёнкой с двумя детьми в 44 года. Срамный срам
Акуна_Матата• 23 января в 20:43
Для чего такое терпеть? И дочек своих это наблюдать заставлять. У вас папа тиран был и пьющий?
барабанщица• 23 января в 20:43
Чем больше Вы будете себя не уважать, терпеть, тем больше будете вызывать раздражение, вплоть до неприязни. Дело времени.
Благоуханочка• 23 января в 20:44
Ответ дляВредняжка
На этом их брак закончится
Аннуитет• 23 января в 20:44
Не зрозуміла, автор тему склепала і вийшла в двері?)
Благоуханочка• 23 января в 20:45
Ответ дляАннуитет
Пришел муж с работы и грузит ее проблемами, а она типа ж в танке)
Вредняжка• 23 января в 20:46
Ответ дляБлагоуханочка
На этом их брак закончится
Тогда задавать ему вопросы пока он теплый.
автор ПотеряласЯ Я... • 23 января в 20:46
Ответ дляАннуитет
Я запитала в темі,в кого така ситуація,як живете. Поради про розлучення я прочитала.
Іллюха Перчик• 23 января в 20:47
Ответ дляSo_so
А в чём смысл этого брака сейчас?
Я якщо чесно теж не розумію для чого було одружуватися?
барабанщица• 23 января в 20:47
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Вам написали, что так не живём.
Благоуханочка• 23 января в 20:48
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Ну а какие еще советы? Как так жить? Или ему давать таблы, чтоб не истерил, или самой глотать. Третьего варианта как бы и нет
автор ПотеряласЯ Я... • 23 января в 20:48
Ответ дляІллюха Перчик
Тому що хотіла нормальну сімʼю. До одруження себе по іншому показував.