Простоваля• 30 января в 09:29

Порадьте класного стоматолога для підлітка в Києві

Дівчата, добрий ранок!
Порадьте, будь ласка, професійного і дуже людяного стоматолога для дитини-підлітка в Києві. Донька має карієс у постійному зубі, але дуже боїться стоматолога. З дитинства дикий страх з цього приводу. Порадьте, будь ласка, з вашого досвіду класного лікаря, який не створить додатковий стрес при лікуванні. Щиро дякую!
Несемо світло разом• 30 января в 09:34
Максим Дорошенко, клініка Смайлик і ще в кількох приймає, якщо нагуглите. Супер-лікар з підходом до всіх)
Ондатрова шуба• 30 января в 09:39
Тетяна Михайлівна Джус. Раніше працювала в Oxford Medical. Зараз, здається, там більше не працює, були в неї пару тижнів тому в Seven Dent
Указка• 30 января в 09:56
Коваль Катерина Павлівна
Форс мажор• 30 января в 10:15
Сандак
Свекруховна• 30 января в 11:51
Ответ дляФорс мажор
Сандак
Ну ви серйозно? Він тих дітей в очі не бачив.
Свекруховна• 30 января в 11:51
Яка ціна за лікування для вас прийнятна?
Щедрик• 30 января в 13:41
Дуже рекомендую Мельник Тетяну Олександрівну на Зоологічній 1- це неймовірно добра людина та справжній профі в своїй сфері з багаторічним стажем.