тянитолкайка• 30 января в 12:38

Не було повноцінного сексу в 27

Так були спроби, але невдалі. Через це боюся знайомиться з чоловіками, не знаю, як їм казати, що в мене немає ніякого сексуального досвіду у моєму віці.
Менее Более• 30 января в 12:52
Ответ дляБешене сарі
Я свои вопросы решила. Вам это зачем надо?)
Ну раз вирішили своє питання навіщо вам моя відповідь?
Lydmila408• 30 января в 12:53
Ответ длятянитолкайка
Соромно про таке говорити. Подумають, що я якась неповноцінна
Зато нет 102-ух абортов,покинутых в роддоме детей..лечения у венеролога..СПИДа ..и т.д
.
Почему порядочность сейчас не в моде?.
.
Зачем Вам прохвост на одну ночь?
.
Кто полюбит Вас ,захочет серьезных отношений,детей,того отсутствие опыта половой жизни не напугает..
.
Ну а если Вы в бордель готовитесь,то тогда конечно,очень плохо ,что так мало членов в жизни видели.
Бешене сарі• 30 января в 12:53
Ответ дляМенее Более
Вы озабоченный, которому интересна чужая половая жизнь?
ГЛЮкоза• 30 января в 12:54
Я думаю адекватний чоловік не буде принижувати таким фактом, що у вас не було сексу тому ви якась не така. Тільки не зрілі чоловіки таке можуть зробити. Але мабуть одразу і не кажіть, що не було, коли дійде до діла там вже скажете ось так і так.
Менее Более• 30 января в 12:55
Ответ дляБешене сарі
Ви більше стурбовані...Бо зачепилися за моє запитання і хочете отримати на нього відповідь.
Доль Чекомбана• 30 января в 12:56
Ответ длятянитолкайка
Ніколи нічого не берегла. Так склалося, що з першого разу не вдалося зайнятися сексом.
В мене було аналогічно, перший секс в 27, не з першого разу і все ок. Далі як навчилися - все супер!
ГЛЮкоза• 30 января в 12:56
І я думаю ви не одна така авжеж, багато людей із-за якихось своїх обставин не мали інтимних стосунків. Зазвичай якесь стадо кричить які вони сексуально активні і сплять з усіма підряд, тому здається, що кругом вас всіх такі.
Бешене сарі• 30 января в 12:58
Ответ дляМенее Более
Вы задаёте вопросы, чтобы на них НЕ отвечали и не можете внятно объяснить зачем вам чужая половая жизнь и наличие девсивенности? У вас мозг тоже девственный.
Lydmila408• 30 января в 12:58
Кому заважає цкнота,то зараз її можно і без мужика прервати..
.
Менее Более• 30 января в 13:01
Ответ дляБешене сарі
Я задала запитання...Ви вправі були на нього не відповідати...Не Я ВАС зачепила...а ВИ МЕНЕ...
Забула що?• 30 января в 13:07
Ответ дляГЛЮкоза
Смотрите пальто не попачкайте! Я переживаю за вас, не стадная ви наша!
Водійка хімарса• 30 января в 13:14
Ответ дляМенее Более
Колись цнота була перевагою...зараз ганьбою...
А в чому ви бачите перевагу?
Пошаманю• 30 января в 13:28
Ответ длятянитолкайка
Щось по типу вагінізму. Коли м´язи там наскільки замикаються, що проникнення стає неможливим і дуже болючим(
Я читала интервью с девушкой с такой проблемой, а вы к врачам обращались?
автор тянитолкайка • 30 января в 13:43
Ответ дляПошаманю
Не зверталася. Я почитала про досвід людей з такою проблемою і купила спеціальний набір для таких проблем. Зараз наче легше стало
Тектологиня 80lv• 30 января в 14:58
Смотрю фильм. Про медицину. Неврология.
Короче, за 50, и понесло крышу. Хочу секса везде и всегда!
Врачи посидели, и сделали вывод (ну и анализы) - не дотрахалась в ранние годы, ну и с мозгами тоже не ахти...
Вельми шановна• 30 января в 16:52
Давайте познайомимось, якщо ви в Києві, буде досвід!
автор тянитолкайка • 30 января в 17:05
Ответ дляВельми шановна
Не в Києві