Смажена полуничка• 30 января в 14:49

Трускавец

Подскажите пожалуйста есть ли там открытые летние бассейны? Были зимой, понравилось там, хочу еще и летом
Черпак_для_фантазий• 30 января в 14:52
В санаторіях повинні бути

Є група у ФБ
Трускавець
Там багато всього цікавого
Там точно вам скажуть
автор Смажена полуничка • 30 января в 14:53
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
В санаторіях повинні бути

Є група у ФБ
Трускавець
Там багато всього цікавого
Там точно вам скажуть
Дякую, дивилась вже там, за відкриті нічого не пишуть( знаю тільки що в риксос є, але ж ціна там захмарна
harmyder• 30 января в 14:57
Ми були в Ріксосі, там є відкритий басейн з підігрівом і гірками. Але він функціонує влітку тільки і до якогось числа вересня.
harmyder• 30 января в 14:59
Знайомі були в якомусь дешевшому готелі, там був відкритий басейн, але без підігріву і відповідно холодний, хоч і влітку.
Заздрість то погано• 30 января в 15:01
Ответ дляСмажена полуничка
Есть ещё в Женеве, но это очень плохой выбор, не советую, ещё в 365 не стационарный, а такой небольшой переносной иногда ставили, больше нигде нет. Есть ещё озера для купания вокруг трускавца
harmyder• 30 января в 15:03
Точно, в Женеві були знайомі, там де холодний був басейн
СкрипяСердцем• 30 января в 15:06
Ответ дляЗаздрість то погано
В Кришталевому палаці басейн лвтом працює
Хвець-тець• 30 января в 15:35
трускавец365. маленький на вулиці
Заздрість то погано• 30 января в 15:51
Ответ дляСкрипяСердцем
Вы понимаете, что такое ’открытый, летний бассейн ’??