Шукаю стакан• 30 января в 17:18
Порадьте житло біля Охматдиту.
Їдемо на обстеження. Не знаю скільки часу займе, думаю, біля тижня. Може хто мав досвід порадьте щось максимально дешеве не так далеко від поліклініки
Шукаю стакан
• 30 января в 17:29
Ответ дляШалена невинність
Поліклініки? Не лікарні?
На Стрітенській, я так розумію що є поліклініка і є де вже відділення, так це в поліклініку, по ідеї не лежати а здати аналізи і подібні штуки і отримати рекомендації
Плету корзинки• 30 января в 17:33
раньше это было жуткое место, там привязывали детей чтобы те не дергались, врачи грубые, не знаю как теперь
from Ukraine• 30 января в 18:14
Ответ дляПлету корзинки
Ви переплутали це з місцем, де вас лікували...
ЧупакабраЗеБест• 30 января в 20:50
Ответ дляШукаю стакан
это стеб? самое сердце Киева и подешевле...нуну.
Шукаю стакан
• 30 января в 21:14
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Чому стьоб? В будь-яких регіонах, навіть в центрі Києва, житло не в одну й ту ж ціну, а є максимально дешеве(для даної місцевості) і максимально дороге. Тут мається на увазі якраз сегмент низьких цін. Ну наприклад я бачу розбіг цін від 300-400 до 3000 за день, то й просила порадити подібне нижній межі