Шукаю стакан• 30 января 2025
Порадьте житло біля Охматдиту.
Їдемо на обстеження. Не знаю скільки часу займе, думаю, біля тижня. Може хто мав досвід порадьте щось максимально дешеве не так далеко від поліклініки
Шукаю стакан
• 30 января 2025
Ответ дляШалена невинність
Поліклініки? Не лікарні?
На Стрітенській, я так розумію що є поліклініка і є де вже відділення, так це в поліклініку, по ідеї не лежати а здати аналізи і подібні штуки і отримати рекомендації
Плету корзинки• 30 января 2025
раньше это было жуткое место, там привязывали детей чтобы те не дергались, врачи грубые, не знаю как теперь
from Ukraine• 30 января 2025
Ответ дляПлету корзинки
Ви переплутали це з місцем, де вас лікували...
ЧупакабраЗеБест• 30 января 2025
Ответ дляШукаю стакан
это стеб? самое сердце Киева и подешевле...нуну.
Шукаю стакан
• 30 января 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Чому стьоб? В будь-яких регіонах, навіть в центрі Києва, житло не в одну й ту ж ціну, а є максимально дешеве(для даної місцевості) і максимально дороге. Тут мається на увазі якраз сегмент низьких цін. Ну наприклад я бачу розбіг цін від 300-400 до 3000 за день, то й просила порадити подібне нижній межі