Виступив міністр і каже- в сховищах країни практично нема газу і треба іморт робити.
Погодьте , було літо, був навіть газ транзит, були закупівлі- так а де ж він?
І якщо вже на пів зими він закінчився, а як тоді думали зимувати з мінус 10 градусів а не +5 як зараз? До нового року ?
Знов продають наш газ нам по другому колу-ДОКОЛЕ?
І ще, в 2015 рахували , шо нашого видобутку хватае практично на всю зиму. Так це при працюючих сталеливарних заводах- які раніше працювали. той же Маріуполь зараз ні.
Коли нас перестануть дурити?
Запасів газу в Україні вистачить для постачання тепла. Центр стратегічних комунікацій пояснює
Всупереч окремим заявам, Україна має достатньо запасів газу для проходження поточного опалювального сезону.
▶️ Група Нафтогаз офіційно спростовує це твердження: запасів газу вистачить для стабільного постачання тепла споживачам.
▶️ Крім того, Нафтогаз імпортує паливо з огляду на ризики, що можуть виникнути в умовах війни.
▶️ У 2024 році АТ «Укргазвидобування», що входить до Групи Нафтогаз, збільшило видобудотк товарного газу до 13,9 млрд кубометрів, а також ввела в експлуатацію 83 нові свердловини.
▶️ Опалювальний сезон 2024/2025 років Україна проходить, використовуючи газ власного видобутку.
Kot_v_meshke• 30 января 2025
Ответ для_Irina-K_
Зрада отменяется?)
Ответ для_Irina-K_
АЛЕ, як то кажуть , пізно пити боржомі.
Факт є= якби вдалося по тихому, то і норм.
Не дарма ж спочатку сказали- прощупали, потім отак з’їхали.
Ответ для_Irina-K_
Зараз авторка щось інше знайде.
Про відключення електрики з понеділка вже були теми? Бо я майже всю ботню побанила.
А Факти є? чи таке.
А як на рахунок того, шо газ купляти взимку то є сама висока ціна? чи то теж видумки? Чи вони з плановим відділом влітку були на майамі і не було коли спрогнозувати шо тре заключити фрахт? а не чекати зими і купляти байнау
Ответ для_Irina-K_
За інформацією Макогона, група Нафтогаз на тлі низьких запасів газу в ПСГ з лютого починає його імпорт.
При цьому, за його словами, влітку компанія могла купувати газ для імпорту по $300−350 за тис. куб. м.
«Зараз буде купувати десь по $500−550. При цьому Нафтогаз витратив більше 13 млрд грн на закупівлю газу у приватних видобувників,
Kot_v_meshke• 30 января 2025
Ответ дляr25-1
Це схоже на ситуацію в раші- Мы палитикай не интирисуемся.
Всім тупо по на все.
Ну вам не все равно, по ходу. Что вы конкретно делаете, чтоб исправить ситуацию?
Kot_v_meshke• 30 января 2025
Ответ дляEllillд
Не молчит!
Автору не нравится, когда её так открыто имеют.
А Вы что делаете?
Да-да, тема на советчице это «не молчит».
Kot_v_meshke• 30 января 2025
Ответ дляEllillд
Конечно, в отличии от Вас. Она хоть это произносит вслух. А Вы что делаете, кроме, как задавать неадекватные вопросы?)
Ничего!
Откуда вам знать?
виктория7аас• 30 января 2025
Ответ дляМанула
Ще на початку опалювального сезону була інфа, що запасів газу недостатньо. Чому так, хз
Без входа газа из РФ работа стала очень сложной и направления потоков изменились. Судя по всему газ в ПХГ ушел на накачку опустевшей трубы для поддержания давления. Тот газ, что там ранее успели ’накопить’ они давно продали. Они продают все, что у них могут купить, с откатами в свой карман. Этим тварям собственное население только в тягость. Но а про население и говорить нечего Терпилы Раньше хоть шел транзит, из которого ...дили газ, еще и уголь был с Донбасса. Сейчас этого нет. Австралийцы за бесплатно уголь не поставят, польша тоже. Хотя поставка угля из Австралии, это жуткий откатинг и попилинг. Недаром вчера вечером газовые котировки TTF перевалили 550$ +.