Смажена полуничка• Изменено 31 января 2025
У вас індукційна плита?
Хочу вже замінити свою електро на індукцію. Хочеться не дорогу і надійну.
Яка марка у вас?
Задоволені?
Яка марка у вас?
Задоволені?
Язикувата Хвеська• 31 января 2025
В мене електролюкс, посуд купила по акції flagman, сковорідка Kohen
Белочкой зови• 31 января 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Який посуд використовуєте?
Саме якого бренду?
плитка електролюкс!, посуд фламберг, це марка епіцентру, подобається все
Треба ось так• 31 января 2025
У меня индукционка, электролюкс, но не из недорогих (комбинированная с газом).
На даче дешевая нонейм, тоже индукция. Разница очень ощутимая.
Посуду использую разную.
Катастрофа• 31 января 2025
Викинута як сама незручна і недовговічна, найгірший варіант як на мене, ідеальний варіант інфрачервона плита, це якщо нема газової
Просто болталка• 31 января 2025
Посуд Джіпфель і Ікеа, дуже задоволена плитою. Але в мене переносна на одну комфорку, вам не підійде.
Уходя дверю не хлопать• 31 января 2025
Была индукция бош, Электролюкс и опять Электролюкс. Электролюкс больше нравится.
Уходя дверю не хлопать• 31 января 2025
Ответ дляКатастрофа
Я не представляю что может быть удобнее индукции ..
Катастрофа• 31 января 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Газова варильна поверхня
Скіфська пектораль• 31 января 2025
Електролюкс. Задоволена. Але якби відмотати назад, то не обрізала би газ
МеняАЖтрусит• 31 января 2025
Ответ дляКатастрофа
Газова варильна поверхня
чекати пів години поки закипить літр води :)
а ще після індукції я у мами постійно обпікаю руки коли хапаюсь за ручки каструль. на індукції вони не нагріваються :)
Уходя дверю не хлопать• 31 января 2025
Ответ дляКатастрофа
Газова варильна поверхня
Вообще нет. У меня была газовая 31 год и 10 лет индукция, индукция в тысячу раз удобнее и комфортнее.
Розбещена цяточка• 31 января 2025
Індукція електролюкс, каструлі бергофф. Спеціально їх не купувала, набору вже 25 років, але вже тоді десь за кордоном видно існували індукційні плити. Є позначка індукції на дні.
Кращого ніж індукція ще не вигадали. Була в нас і старенька з млинцями плита, і склокераміка, і газом користувалась на дачі. Але індукція - любов назавжди.
Катастрофа• 31 января 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
В мене з точністю навпаки, вибішувала часом навіть ця індукція, 0 комфорту
Катастрофа• 31 января 2025
Ответ дляМеняАЖтрусит
На індукції на 3-5 хвилин швидше закипить, не суттєво
МеняАЖтрусит• 03 февраля 2025
Ответ дляКатастрофа
не на 3-5
я колись засікла, взяла ягоди з морозилки (-20 градусів), кинула в 6-літрову каструлю, залила холодною водою.
через 10 хвилин у мене вже був готовий компот.
на газу за такий час вода буде ледве тепленька